Other lots in this auction
-
#772Een armstoel van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en bois à patine blanche et partiellement polychrome, style Louis XVI, et revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#639Alfons Waterschoot“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#406Een putto en een musicerende engel van gebeeldhouwd hout. De eerste met gerestaureerde arm.
Un putto et un ange musical en bois sculpté. Le premier avec un bras restauré.No longer availableDim. h: 50 & 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#272“Meisje voor de spiegel” en “Jongedames bij het ontbijt”. Olieverf op doek. Een paar pendants.
“Fille devant le miroir” et “Jeune femmes au petit déjeuner”. Huile sur toile. Une paire de pendants.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#743Een designvaas van rood Muranoglas.
Un vase design en verre Murano rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 55 / 65 -
#95Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een fancy diamond van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#699Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
Deux vitraux différents, vers 1900.No longer availableDim. 98 x 52 & 69 x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#238Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#423Houten muziekinstrument. Met koperen inlegwerk.
Un instrument à musique en bois et cuivre incrusté.No longer availableDim. L. 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#492Octave PirletPeriod: 1914 - 1979“Landschap met koeien”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et vaches”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#210Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger van wit 18 en geel 14 karaats goud bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale aquamarijn van ± 8 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en or blanc 18 ct et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une aigue-marine de ± 8 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#165Een oude zakhorloge met 18 karaats gouden kast. In werkende staat.
Une montre gousset ancienne avec boîtier en or 18 ct. En état de marche.No longer availableDim. bruto: 82,20 gEstimate: € 200 / 280

