#627DogonMasker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
Mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 40 x 14cmEstimate: € 60 / 80 -
#5Een tabaksdoos van gedreven koper. Beeltenis van Princess Mary centraal op het deksel daar rond de namen van de geallieerde landen in W.O. I. Gedateerd Christmas 1914 en bestemd ter ondersteuning van de Britse troepen.
A tobacco box of hammered copper. Image of Princess Mary in the center of the lid, surrounded by the names of the Allied countries in WWI. Dated Christmas 1914 and intended to support the British troops.No longer availableDim. L. 12,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#561NotephoneEen grammofoon met interne klankkast.
#325Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
#307Latreille-Hugot, SombernonEen comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#165Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .
A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379“Boszicht in drie kleuren.” Aquarel op papier. Met schet in potlood. Kleine kras in de verf midden onderaan.
“Forest view in three colours.” Watercolour on paper. With sketch in pencil. Small scratch in the paint at the bottom centre.No longer availableDim. 48 x 74 cmEstimate: € 380 / 480 -
#347Een paar tafelstukjes van biscuit in de vorm van een jongen en een meisje op priëlen. Omstreeks 1900. Beide genummerd.
A pair of biscuit table pieces in the shape of a boy and a girl on arbours. Circa 1900. Both numbered.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 40 / 50