#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FSI1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. FVVS1.
An 18 ct white gold ring set with a central brillant of ca 0,51 ct FSI1 and brillants with a common weight of ca 0,12 ct FVVS1.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1500 / 1800 -
#122Frans Bakker“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#560Twee verschillende armbanden met amethistkleurige bolletjes, waarvan één met een zilveren art deco hanger van 900‰ zilver.
Two different bracelets with amethyst coloured balls, one with a silver art deco pendant of 900‰ silver.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#607Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#561NotephoneEen grammofoon met interne klankkast.
#168“De Belgische koningen.” Een lot van 24 zilveren munten. 999‰.
“The Belgian kings.” A lot of 24 silver coins. 999‰.No longer availableDim. 471,50g en 11,88g 999‰Estimate: € 300 / 400 -
#536Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
An oriental hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100 / 160