#281Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren.
A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#454Dees De BruynePeriod: 1940-1998“Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst.Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.
“First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".No longer availableDim. h 76 cm x 55,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#25Een Reservisten pijpenkop van porselein met opschrift Rserv. Filt. Achteraan een namenlijst van 1908, vooraan ruiterij in een landschap, regiment 33 en met eikenloof in reliëf. Metalen deksel in de vorm van een helm.
A Reservist porcelain pipe bowl with inscription Rserv. filt. At the back a list of names from 1908, at the front cavalry in a landscape, regiment 33 and with oak leaves in relief. Metal lid in the shape of a helmet.No longer availableDim. L: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#381Een groot lot ontwerptekeningen voor meubels. Grotendeels potlood op papier.
A large lot of design drawings for furniture. Mainly pencil on paper.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#250Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.10 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#158Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#243HergéDe Avonturen van Jo, Suus en Jokko. “Stratokruiser H.22, 1e en 2e Episode”, “Het Mysterie van Straal V, 1e en 2e Episode”. De vier albums, hard cover, Ed. Casterman 1952 en 1953. Goed gelezen tot goede staat.
The Adventures of Jo, Suus and Jokko. “Stratocruiser H.22, 1st and 2nd Episodes”, “The Mystery of Ray V, 1st and 2nd Episodes”. The four albums, hard cover, Ed. Casterman 1952 and 1953. Well read to good condition.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#71Een tweeloops geweer - A Marseille.
A double barrel rifle - A Marseille.No longer availableDim. l120cmEstimate: € 800 / 1000