#365Een smeedijzeren haardscherm versierd met koperen bollen.
#611Porseleinen Japanse gemberpot met deksel.
#123Een paar verguld bronzen appliques met vijf lichtpunten en glaspasta rozetten als kapjes, twee hersteld aan de binnenrand. Begin 20ste eeuw.
A pair of gilt bronze appliques with five light points and glass paste rosettes as caps, two repaired on the inner edge. Early 20th century.No longer availableDim. h 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#407Een Aziatisch houten masker met sporen van polychromie.
An Asian wooden mask with traces of polychromy.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#446MoriEen bidkleedje met een Beloutsjmotief.
A prayer rug with a Beloutsh motif.No longer availableDim. 141 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#102Robert ColotPeriod: 1927-1993“Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.
#615Een hallbank van gebeeldhouwd eikenhout in gotische stijl. Rug versierd met vier personages in nissen, koffer versierd met perkamentplooien.
A hall bench in carved oak in Gothic style. Spine decorated with four characters in niches, case decorated with parchment folds.No longer availableDim. 144 x 125 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#455Een kleine kneehole desk van notenhout met vijf laden, blad bekleed met vachette. Achterkant met valse laden. Engels werk.
A small walnut knee-hole desk with five drawers, top covered with vachette. Back with fake drawers. English work.No longer availableDim. 77 x 127 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .
A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Village view". Watercolor on paper. Provenance: studio of the artist.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 25 / 35