#477Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
A coupe of colourless crystal with a silver-plated base. Marked.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#497Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#351Een porseleinen groepje met duif, als lamp. Met vergulde bladeren. Met handgeschilderd decor.
A porcelain group with a pigeon, as a lamp. With gilded leaves. With hand-painted decor.No longer availableDim. 33,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Een album met een verzameling monogrammen.
#260“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.
#565Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#114René ClarotPeriod: 1882-1972“Marinezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#590Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct en een grote parel.
An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.32 ct and a large pearl.No longer availableDim. 10,15 g p: 1,5 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#133Roger Paul BlochePeriod: 1865-1943“Le Froid”, bronzen beeld van koppel in de koude, gesigneerd onderaan “P. Roger Bloche”.
"Le Froid", bronze sculpture of a couple in the cold, signed at the bottom "P. Roger Bloche”.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 250 / 400