#719Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Gekruisigde Christus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Le Christ crucifié”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#118
#128
Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XIXe eeuw. Kleine restauratie.
Un plat en faïence de Delft bleue avec une scène de poissoniers et écriture "N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang". Porte la marque "Lambertus Cleffius, De Metaale Pot" à l'arrière. Petite restauration.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 200/250 -
#615Hamadan
#80
#50
#49Constant (Van de Velde)
”Béguinage à Malines”. Huile sur toile, sans cadre. Signée. Petit affaissement.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#736
Eikenhouten koffer in Renaissancestijl.
#474
Twee Japanse waaierbladen. XIXde eeuw. Enige slijtage.
#458
Een kommetje van Chinees porselein. Gemerkt.
#149
Moeder Gods Kazanskaia. Russische icoon in tempera op hout. XIXde eeuw.
#470
Een koperen luchter met glazen kapjes.
Un lustre aux abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 50/70