Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Japanse cloisonné vaas, omstreeks 1930.

Japanse cloisonné vaas, omstreeks 1930.

Un vase japonais en cloisonné, +- 1930.
Dim. H. 31 cm
SKU: 2603190808.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #808
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #231

    “Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.

    ”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 115 x 170 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #319
    Julien Vincent
    Period: 1921 - ?

    “Hoevelandschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage, fermette et bétail”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394

    “Vlaaikensgang”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘93.

    ”Vlaaikensgang à Anvers”. Huile sur panneau. signature illisible, daté ‘93.
    No longer available
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #756

    Een machinaal blauw wollen tapijt.

    Un tapis en laine bleue.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #452

    “La cantinière des pilotes” & “Ma grand’ tante”. Twee lithografieën naar werken van Félicien Rops.

    ”La cantinière des pilotes” & “ Ma grande tante”. deux lithographies d’après des oeuvres par Félicien Rops.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 15 & 19,5 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Pros Colpaert
    Period: 1923 - 1990

    “Neerhof met varken en kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Basse-cour, porc et poules”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 12 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #588

    Afrikaans beeld. Kuba, Congo.

    Une statue africaine. Kuba, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #599
    Lucien Van de velde
    Period: 1910 - 1997

    “Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 19 x 13 & 14 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #833

    Een vaas van gesatineerd glas met een gestileerd bloemenmotief in reliëf.

    Un vase en verre satiné; fleurs stylisées en relief.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #274
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #527

    Terracotta beeld van een Chinese edelman. Italiaans werk, gemerkt.

    Une statue en terre cuite d’un homme de noblesse chinois. Travail italien. Marque.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #389
    René Dekeyser
    Period: 1883 - 1936

    “Zicht op de St. Romboutstoren te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Tour St-Rombaut à Malines”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More