#140Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en gekalibreerde robijnen van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 et de rubis calibrés de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,49 gEstimate: € 650 / 750 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 1 ct.
#130Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en groene email. Het slot met kroontje en de letter E.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,60 ct et émail vert. La fermeture avec une couronne et la lettre E.No longer availableDim. bruto: 36,38 gEstimate: € 700 / 800 -
#695Dinky Supertoys 972“20-ton Lorry-mounted crane ‘Coles’”. Een speelgoedvoertuig. Goede staat. In originele doos.
#409Jan KeustermansPeriod: 1917-2009Een lot van vier ingelijste etsen, genummerd en gesigneerd en 7 kleinere, gesigneerd; en een exemplaar van ‘Meervoudig en één’ - ‘De verantwoording van de werken. En twee catalogi.
Un lot de quatre eaux-fortes encadrées, numérotées et signées et sept plus petits et signées, un exemplaire de ‘Meervoudig en één’, ‘ De verantwoording van de werken’. Deux catalogues en plus.No longer availableDim. 35 x 40 cm en kleinerEstimate: € 20 / 30 -
#856Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#360Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#66Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
#525Matchbox King Size K-6“Allis-Chalmers earth scraper”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Allis-Chalmers earth scraper”. Un jouet, un véhicule. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
”Le guérisseur”. Huile sur toile. Retoilée. Ecole italienne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200