#113Lenzkirch
Een blauw aardewerken pendule met messingen frame.
Une pendule en faïence bleue et encadrement en laiton.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120/180 -
#868
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#99Georges Lequim
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée et datée 1947.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#74Felix De Winter
“Zandweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin de sable”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#519
“Toren”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Roëde en gedateerd 1994.
”Tour”. Techniques mixtes. Porte une signature: Roëde et daté 1994.No longer availableDim. 31 x 24,5 cmEstimate: € 180/240 -
#449
Een driedelig haardstel van messing met staander.
#294Jan Rongé
“Dromerij.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1975. (Piron blz 115/1156).
”Rêveries”. Huile sur toile. Signée. Datée 1975. (Piron p. 115/1156).No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#522
“Compositie met tekst”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd M.B.
”Composition et texte”. Huile sur toile. Monogramme M.B.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#528
Lot d’une nappe et trois petits couloirs de table en coton polychrome brodé à décor d’animaux. Travail africain.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#575Märklin 3048
Une locomotive ‘tender’ BR des voies ferrées allemandes pour rails type HO. Avec générateur de fumée. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#774Karel Jan Van den Heuvel
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#438
“Singelberg. Het kasteel & het land van Beveren”. Ed. Lannoo. Tielt, 2007.
”Singelberg. Het kasteel en het land van Beveren”. Ed. Lannoo. Tielt, 2007.No longer availableEstimate: € 25/35