Other lots in this auction
-
#466
Twee Chinese sokkels van gebeeldhouwd hardhout.
Deux socles chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#438Val St. Lambert
Een vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 8 & 22 cmEstimate: € 60/100 -
#456
Een zwartgelakt houten klaptafeltje met een landschapsdecor op het ruitvormig blad. Japans werk.
Petite table à abattant laquée noir à décor de paysages. Travail japonais.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80/100 -
#37
Een zwartgelakte houten muziekdoos voor het afspelen van metalen platen. Kleine beschadiging.
Boîte à musique en bois laqué noir avec des disques en métal. Petit dégât.No longer availableDim. 18 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#123
“Engel als symbool van de vrijheid”. Een bronzen beeld op onyxen voetstuk.
“Ange symbolisant la Liberté”. Sculpture en bronze sur base en onyx.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/240 -
#761Val Saint-Lambert
Een art deco vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de buik.
Vase art déco en cristal taillé coloré rouge dans masse. Marque sous la base. Petit éclat sur la panse.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80/120 -
#735
Een mahoniehouten schrijfmeubeltje met vier laadjes in het bergvak onder het klapblad, een kleine lade voor inktpotjes, een uitschuifbaar blad en vier laden.
Scriban en acajou à quatre petits tiroirs et une étagère en dessous de l’abattant, un petit tiroir pour les encriers et une glissière e quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#53
Een zilveren sigarettendoos met gewafeld motief. Gemerkt en 835‰ en een geguillocheerde zilveren sigarettenkoker (191,45 g). Gemerkt en 835‰.
Boîte à cigarettes en argent à motif gaufré. Poinçon et 835‰ ainsi qu’une boîte à cigares en argent guilloché (191,45 g) avec poinçon et 835‰.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#92
“Zeilboten”. Olieverf op paneel (?). Zonder signatuur.
“Voiliers”. Huile sur panneau (?). Sans signature.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#632Bram Van VeldePeriod: 1895-1981
“Masker”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 93/100.
“Masque”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 93/100.No longer availableDim. 74 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#648
Twee porseleinen kopjes en twee schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde eeuw. Beide kopjes met een haarlijn.
Deux tasses et deux soucoupes en porcelaine à décor famille rose. Travail chinois, XVIIIe siècle. Les tasses avec cheveu.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#170
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring bezet met een camee.
Bague en or jaune 18 ct gravée sertie d’un camée.No longer availableDim. 5,93 g h: 2,5 cmEstimate: € 300/400