#634“Zicht op Parijs”. Een foto op plexiglas.
#155Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 8,80 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une tanzanite de ± 8,80 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#250Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet d’esclaves en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 48,45 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#170Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,20 ct. princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier en robijn baguettes en cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,20 ct, de diamants princesses ayant un poids total de ± 0,30 ct , un saphir et rubis baguettes et cabochons ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 10,14 gEstimate: € 400 / 500 -
#235Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
#94Panhuyzen“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#576Een Engelse vitrine van gefineerd hout met twee deuren naast een centraal gebogen glas.
Une vitrine anglaise en bois de placage à deux portes à coté d’un verre courbé.No longer availableDim. 179 x 123 x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
Une garniture de bureau en laiton, comprenant un vide-poche, un candélabre, un encrier à récipients en verre et un buvard. Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 40 / 50