#210Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
#698Drie kunstboeken:- “Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, 1992.- “René Magritte”. Patrick Waldberg. Ed. André De Rache, Bruxelles 1965.- “Van Ensor tot Delvaux”. Een uitgave van het Museum voor Schone Kunsten Oostende naar aanleiding van een tentoonstelling in ‘96 - ‘97.
#776“La Laitière”. Een groep van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#93Een gedeelte kaststel van polychroom Delfts aardewerk. Drie dekselvazen en een hoornvaas. Onderaan gemerkt van de Lampetkan. Diverse herstellingen.
#396Een balustervormige piedestal van eikenhout.
#640“HMS Unicorn 1790”. Maquette.
Un grand vase en faïence de Belgique, signé et marqué EGD.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#31Een antieke karnton.
Une baratte ancienne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#363Een bajonet en schede voor een Lee Enfield MKII. N°4. Periode 1939 - 1945.
#330Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.
Un pendentif en or jaune avec inscription: Gemeenteraadslid 1888.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 350 / 450 -
#735ThouneTwee kleine vaasjes en twee grote kruiken van polychroom steengoed. Onderaan gemerkt (kleine randschade).
Deux petits vases et deux grandes cruches en faïence polychrome. Marque sous la base. Petit dégât au col.No longer availableEstimate: € 60 / 80