#136Een eikenhouten gebuikt kabinet, 2 deurs en met onderaan 2 kleine en 2 grote laden. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten.
An oak cabinet , 2 doors and with 2 small and 2 large drawers at the bombé bottom. Supported on sculpted lion's feet.No longer availableDim. 240 x 180 x 65cmEstimate: € 300 / 500 -
#517Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#249Paul Tuerlinckx“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#16Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.
#446Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
A carved wooden panel with a scantily clad lady with a wine jug.No longer availableDim. 44 x 22cmEstimate: € 35 / 50 -
#251Een Tiffany tafellamp uit de jaren 60 met het decor van een pruimenboom in glas en lood.
A 1960s Tiffany table lamp with a plum tree decor in stained glass.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#202Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.
#689Een handgeknoopt wollen tapijt.
#48Een glazen Art Deco punchbowl met 8 tasjes en scheplepel. Lichte schilfer aan rand van een tasje.
A glass Art Deco punch bowl with 8 cups and ladle. Light flake on the edge of a bag.No longer availableDim. 24 x Ø 29 cmEstimate: € 100 / 150