Other lots by Vandersteen
-
#431Willy Vandersteen
Bessy 113 en 163 (goede staat 1980 en 1985). De Rode Ridder nrs 2 (1e druk, 1960, slechte staat), 3 (1963), 5 (1963), 7 (1e druk, 1961), 11 (1e druk, 1962), 18 (1e druk, 1964), 20 (1e druk, 1964), 24 (1e druk 1965), 25 (1e druk, 1965), 30 (1e druk, 1965). Ed. Standaard Boekhandel. Alle gelezen, maar in goede staat. We voegen er aan toe: 15 speciale uitgaven, tijdschriften, vakantieboeken en spin-offs van Suske en Wiske, de meeste in behoorlijke staat.
Bessy 113 en 163 (bon état 1980 et 1985). De Rode Ridder n° 2 (1e éd, 1960, mauvais état), 3 (1963), 5 (1963), 7 (1e éd., 1961), 11 (1e éd., 1962), 18 (1e éd., 1964), 20 (1e éd., 1964), 24 (1e éd. 1965), 25 (1e éd., 1965), 30 (1e éd., 1965). Ed. Standaard Boekhandel. Lus, mais en bon état. Nous ajoutons: 15 éditions spéciaux, magazines, livres de vacance et spin-offs de Suske en Wiske, la plupart en état acceptable.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#581Willy Vandersteen
Suske en Wiske. Rode reeks, nummers 17 (1e druk, onvolledig), 19 (redelijk, 1964) 21 (redelijk, 1961) 33, 39 (1962, slecht), 45 (slecht, 1e druk), 48 (slechte rug, 1e druk 1963), 49 (slechte rug, 1e druk 1965 en een 2de met geloste kaft), 54 (slechte rug, 1e druk 1965), 57 (slechte rug, 1965), 67 (goede staat), 75, 80, 112, 133, 141, 145, 181, 202, 206, 217, 237, 244 (de gekleurde exemplaren erg gelezen). Plus 10 onvolledige exemplaren uit de jaren 50-60.
Suske en Wiske. Série rouge, numéros 17 (1e éd, incomplet), 19 (raisonnable, 1964) 21 (raisonnable, 1961) 33, 39 (1962, mauvais), 45 (mauvais, 1e éd.), 48 (mauvais dos, 1e éd. 1963), 49 (mauvais dos, 1e éd 1965 et un 2e à couverture décollée), 54 (mauvais dos, 1e éd. 1965), 57 (mauvais dos, 1965), 67 (bon état), 75, 80, 112, 133, 141, 145, 181, 202, 206, 217, 237, 244 (les exemplaires en couleur très usés). Plus 10 exemplaires incomplets des années 50-60.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#411Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Reclame-uitgave voor Groep Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Zeer goede staat, met zelfklever van het Agentschap op voorpagina. Drie exemplaren.
Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Edition publicitaire du groupe Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Très bon état avec autocollant de l’agence sur la première page. Trois exemplaires.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#421Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “Het Rijmende Paard”. Eerste uitgave. Ed. Standaard-Boekhandel 1963. Goede staat, kleine slijtage aan de rug.
Suske en Wiske. “ Het Rijmende Paard”. Première édition. Ed. Standaard-Boekhandel 1963. bon état, petit usure aux dos.No longer availableEstimate: € 20/22
Similar lots by type
-
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#564Pol MaraPeriod: 1920 - 1998
“Kleurencompositie met naakt”. Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1969.
“Composition en couleurs avec nu”. Sérigraphie. Signée dans la planche et datée 1969.No longer availableDim. 108 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#598
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Antica glazuur, bestaande uit drie vazen, twee cachepots en een dekseldoosje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Antica comprenant trois vases, deux cache-pot et une boîte couverte.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#597Lion Car
Een DAF 2800 trekker met container oplegger, Nr. 61. en een DAF Stadsbus nr. 38. Met oorspronkelijke doosjes. Zeer goede staat.
Camion DAF 2800 avec conteneur, N° 61 et Autobus de Ville DAF n° 38. Avec les boîtes d’origine. Très bon état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#39
“Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
“Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200/240 -
#695
Een eikenhouten bijzettafeltje met vier gedraaide poten in H-verbinding.
Table d’appoint en chêne sur quatre pieds tournés à entretoise en H.No longer availableDim. l: 81 cmEstimate: € 25/40 -
#402
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/250 -
#29Jos. De Belder
“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1903.
“Béguinage de Malines”. Huile sur panneau. Signé et daté 1903.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 50/80 -
#571
Een hindoeistisch beeldje van gesculpteerd ivoor op een houten sokkeltje.
Statuette hindou en ivoire sculpté sur socle en bois. Inde, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#351
Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de femme en bronze sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 26/30 -
#42
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#345
Twee ringen van 18 karaats geel goud waarvan één bezet met een halfedelsteen.
Deux bagues en or jaune 18 ct dont une sertie d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 8,46 gEstimate: € 150/200 -
#441
Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 360/400