Pierre Diner
Period: 1832 - 2015

"Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
Dim. 125 x 41 cm
SKU: 2701260554.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 28 January 2026 19:00
Catalogue #554
Estimate: € 60 / 80
Interested in this lot?
Place a bid ›

  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #539

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562
    Carol Colette

    ‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.

    'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.
    Place a bid ›
    Dim. 27/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #524
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    Place a bid ›
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #542

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552
    L Moens

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #394
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    "Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260

  • #381

    Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.

    A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.
    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 23, Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #264
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Duinenzicht’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 25/35 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #49
    Julien Célos
    Period: 1884-1953

    “Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat Julien Célos.

    "Cityscapes". Triptych with three color etchings. Signed outside the plate Julien Célos.
    Place a bid ›
    Dim. 34/37 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #212
    Edmond Verstraeten

    ‘Sneeuwlandschap met hooimijten’, krijttekening op papier. Gemonogrameerd E. V.

    'Snowscape with Haystacks', chalk drawing on paper. Monogrammed E. V.
    Place a bid ›
    Dim. 24/34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #571

    Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.

    A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket.
    Place a bid ›
    Dim. h40 cm(zonder slinger)
    Estimate: € 40 / 60
  • #7
    Karl Ens

    Place a bid ›
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Drie diverse Madonnabeelden van messing.

    Trois différentes statues de la Vierge en laiton.
    Place a bid ›
    Dim. H. 34,5 - 23 - 21 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #252

    ‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.

    'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'.
    Place a bid ›
    Dim. 24/28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #273

    Een zwart marmeren klokstel met bijhorende schouwstukken.

    A black marble clock set with accompanying mantel pieces.
    Place a bid ›
    Dim. 28 x 54 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71
    Christofle France

    Een set van 3 verzilverd metalen kandelaars, gemerkt.

    A set of 3 silver-plated metal candle holders, marked.
    Place a bid ›
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #423

    Een set van 2 blauw-wit Chinees porseleinen tuinkrukken met figuren en landschappen in het decor.

    A set of 2 blue and white Chinese porcelain garden stools with figures and landscapes in the design.
    Place a bid ›
    Dim. h 47 x Ø 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #324
    Keramis

    Een geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.

    A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740.
    Place a bid ›
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

Bid deadline: 28 January 2026 18:00

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.