#433Een paar faux bambou cilindrische vazen van polychroom porselein. China, einde van de XIXde eeuw.
A pair of faux bamboo cylindrical vases of polychrome porcelain. China, late 19th century.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#133Christofle FranceEen verzilverd metalen koffie-en theeset op dienblad, Christofle gemerkt.
#500Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een donker groene half edelsteen van +- 4 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with a dark green semi-precious stone of approximately 4 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 250 / 300 -
#287CastelliEen tafellamp met porseleinen voet, gemerkt Castelli.
A table lamp with a porcelain base, marked Castelli.No longer availableDim. h 48 cm zonder kapEstimate: € 30 / 50 -
#488Val Saint LambertEen lot van twaalf geslepen kristallen glazen op voet met gekleurde kelken, 6 groene en 6 roze. Niet gemerkt.
#288Pieter PortersEen set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.
A set of four earthenware plant pot holders, from the collection House Of Porters. Beige painted and decorated with shells. Some shells are missing from the larger pair.No longer availableDim. Hoogte 24 & 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382Een cilindervormige Chinese vaas met verguld geometrisch en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A cylindrical Chinese vase with gilded geometric and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101Een porseleinen vaas in bronzen houder naar de art-nouveau.
#15Een loupe met zilveren handvat.
'View of the Bruges canals', oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60/70 cmEstimate: € 150 / 250