Similar lots by type
-
#249
Een zwarte glazen vaas in Art Deco stijl.
Vase en verre noir de style Art Déco.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 35/45 -
#725
Een art deco glazen vaas met een versiering van vlakken en een verguld decor van een vrouwelijk naakt.
Vase art déco en verre décoré géométriquement et avec un nu doré.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#757
Een paardenhoofd van groen en kleurloos Muranoglas.
Tête de cheval en verre de Murano vert et incolore.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#347
Een lot van drie glazen presse-papiers met inclusies.
Lot de trois presse-papiers en verre à inclusions.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#397
Een Boomse vaas van kleurloos en verguld glas. Midden van de XXste eeuw.
Vase en verre de Boom incolore à décoration dorée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#331
Een kommetje en een mandje van meerkleurig glas met een reliëfdecor van vegetatie.
Bol et corbeille en verre polychrome à décor en relief de végétation.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#407de Vianne
Een paar glazen lampenvoeten met een geëtst bloemendecor. Gesigneerd. Kappen manco en beschadigd bovenaan.
Paire de pieds de lampes en verre à décor de fleurs à l’eau forte. Signés. Abat-jour manquent et accident vers le haut.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#401
Twee pauwen van meerkleurig glaspasta van Murano.
Deux paons en pâte de verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 40/50 -
#98
Een schaaltje van meerkleurig glaspasta in de vorm van een schelp.
Petit plat en pâte de verre polychrome en forme de coquille.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#167
Een schaal van meerkleurig glaspasta, versierd met twee hoofden.
Coupe en pâte de verre polychrome décorée de deux têtes.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 160/200 -
#51
Een bokaal en een karaf van kleurloos glas met tinnen monturen. De eerste met een geslepen decor van een gems in het bos.
Un pot et une carafe en verre incolore aux montures en étain. Le premier à décor taillé d’un chamois dans un bois.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#432Lode Verhoeven
“Begijnhof, Lier”. Litho. Gesigneerd en genummerd 9/20 buiten de plaat.
“Béguinage, Lierre”. Litho. Signée et numérotée 9/20 hors planche.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 20/40 -
#36
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes.
Console en acajou à trois niveaux. Sur roulettes.No longer availableDim. 120 x 105 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#770
Een lot van twaalf boeken met betrekking tot kunst, Azië en de bijbel.
Lot de douze livres traitant les arts, l’Asie et la bible.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#86Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 199 x 125 cmEstimate: € 80/120 -
#342
“Kruisiging”. Potloodtekening. Draagt een handtekening: Timmermans.
“La Crucifixion”. Dessin au crayon. Porte une signature: Timmermans.No longer availableDim. 39 x 22 cmEstimate: € 50/60 -
#809
Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.
Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#21
Een lotje varia, bestaande uit drie verschillende parfumflesjes, een loepje, een pillendoosje en twee munten.
Lot varié comprenant trois flacons à parfum, une loupe, une boîte à pilules et deux pièces de monnaie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#219Jan Van Baelen
“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 650/700 -
#223
“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Een zilveren golfbeker op zwart marmeren sokkel. 835 ‰.
“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Coupe de golfe en argent 835‰ sur socle en marbre noir.No longer availableDim. 372 g zilverEstimate: € 100/140 -
#782C. Sielens
“Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#267
Een reiskruisje in etui met een corpus van gesculpteerd ivoor.
Petite croix de voyage dans un étui avec un corpus en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 9 cm (corpus)Estimate: € 40/60 -
#58
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie kruikjes van Boch, een vaas en een solifiore van Belgisch aardewerk en twee schalen van Bequet.
Lot de faïence polychrome comprenant trois cruches par Boch, un vase et un soliflore belges et deux plats par Béquet.No longer availableEstimate: € 35/45