Similar lots by type
-
#136Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Derde kwart XVIIIe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise en chêne. Troisième partie du XVIIIè siècle.No longer availableDim. h: 202 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#311Een paar bronzen vazen, versierd met twee friezen van cloisonné met bloemenmotieven. Japan, tijdperk Meiji.
Une paire de vases en bronze, décoration de deux frises en cloisonné à motifs floraux. Japon, période Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 200 -
#436Een kuipfauteuil van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil en bois doré et sculpté style Louis XVI.No longer availableDim. 75 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#426Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.
Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. 71 x 46 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#181Twee borden van blauw en wit Delfts aardewerk , versierd met bloemenvazen op het plat. Kleine randschade. XIXe eeuw.
Deux assiettes en faïence de Delft bleue et blanche, décoration de vases à fleurs sur le plat. Petit éclat. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#7Een gevarieerd lot XIXe eeuwse drukblokken voor postkaarten.
Un lot varié de blocs à impression pour cartes postales du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#123Een marmeren cassolette, versierd met bronsbeslag.
Une cassolette en marbre, montures en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#112François Flameng“Napoleontische veldslag”. Een XIXde eeuwse gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bataille Napoléon”. Une gravure du XIXème siècle. Signée hors planche.No longer availableDim. 53 x 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#101Een gefineerd meesterstuk van fruit- en palisanderhout in de vorm van een miniatuur semainier. Omstreeks 1850.
Une pièce de Maître en bois fruitier et bois de palissandre sous forme de semainier miniature. +- 1850.No longer availableDim. 45 x 26 cmEstimate: € 160 / 200 -
#365Een eikenhouten dekenkoffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.
Un coffre à couvertures en chêne, le dessous à deux tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#286Een eikenhouten ééndeursvitrine met gesculpteerde versieringen. Omstreeks 1800.
Une vitrine en chêne à une porte, décorations sculptées. +- 1800.No longer availableDim. 205 x 80 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#425Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#399Twee ingekaderde XIXe eeuwse covers van het tijdschrift “Journal des dames et des demoiselles”.
Deux couvertures du magazine “Journal des dames et des demoiselles” encadrées. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#131Een paar cassolettes van grijs marmer. Kleine barsten. XIXe eeuw.
Une paire de cassolettes en marbre gris. Petits éclats. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#404Een ingekleurde XVIIde eeuwse kaart van Leuven, een XVIIIde eeuwse gravure met een zicht op Leuven en een gewassen pentekening met een zicht op de Grote markt te Leuven uit 1839.
Une carte en couleurs de Louvain XVIIème siècle, une gravure représentant une vue sur Louvain XVIIIème siècle et un lavis d’une vue sur la Grande Place à Louvain de 1839.No longer availableDim. 15 x 26, 11 x 15 & 21 x 25 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#108Een vrouwenbuste van bruingepatineerd terracotta naar XVIIIe eeuws voorbeeld. Gesigneerd ‘Pajou’.
Un buste féminin en terre cuite à patine brune, d’après un exemple du XVIIIème siècle. Signé ‘Pajou’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#215OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#376Een rotan staander met een houten vogelkooi.
Un support en rotin et une cage à oiseaux.No longer availableDim. 186 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411Val-St-LambertEen lot van drie vaasjes en een asbak. Gemerkt.
Un lot de trois vases et un cendrier. Marques.No longer availableDim. h: 13,5 en 14,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149Jean MaynéPeriod: 1850 - 1905“Huiselijk tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène ménagère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 93 cmEstimate: € 550 / 600 -
#81Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70 / 80 -
#254Andrei MedinskiPeriod: °1948“Landweg”. Olieverf op paneel. 1992. Roemeense school.
”Chemin de campagne”. Huile sur panneau. 1992. Ecole romane.No longer availableDim. 24,5 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#85Een 18 karaats geel gouden hanger bezet een munt. Victoria 1891.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce. Victoria, 1891.No longer availableDim. 9,51 gEstimate: € 300 / 400 -
#34Herman Diels“Mannenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Portrait d’homme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#421Een lot van drie verschillende koperen lampenvoeten.
Un lot de trois pieds de lampe différents. Cuivre.No longer availableDim. h: 50 - 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#177Madonna met kind. Polychroom hout. Mogelijk omstreeks 1700.
Vierge à l’Enfant. Bois polychrome. Probablement +- 1700.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
#62François Ponsaerts“Naakt in portaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu et portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 180

