Other lots in this auction
-
#516
Een vierkante Chinese salontafel van zwartgelakt hout met decor van pietra dura onder glas.
Une table de salon carrée en bois laqué noir , décor en pierre dure sous verre.No longer availableDim. 55 x 55 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#684Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#738D.R.G.M Krone
Een Duitse luchtdrukkarabijn.
Carabin à air allemand.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186
Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#797
Theeserviesje van polychroom Chinees porselein.
Service à thé en porcelaine polychrome chinoise.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#387
“Kastelen in België”. Twee delen in één huls. Geheime kastelen. Zijsporen, Kunst op het Spoor. An unexpected journey. twee delen in één huls.
“Châteaux en Belgique. Deux volumes dans un étui. “Châteaux secrets”. “Zijsporen, Kunst op het Spoor”. “An unexpected journey”. Deux volumes dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#618
Een porseleinen theepotje met famille rose bloemendecor, deksel en basis in de vorm van lotusbloemen. Chinees werk, tijdperk Qianlong.
Petite théière en porcelaine à décor famille rose de fleurs. Couvercle et base en forme de lotus. Travail chinois, époque Qianlong.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 400 / 600 -
#73
Een jachthond van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel.
Chien de chasse en régule à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 35 / 50 -
#236
Een groot klapbureau in Lodewijk XV-stijl. Klapblad en drie laden, rijkelijk versierd met gebeeldhouwde rocailles. Voluutpoten. Binnenin talrijke kleine laden. Vroeg XIXd eeuw.
Grand bureau à abattant de style Louis XV. Abattant et trois tiroirs richement sculptés et décorés de rocailles. Pieds volutes. L’abattant cache nombreux petits tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. H. 122 x 130 x 64 cmEstimate: € 300 / 400 -
#587Anne Van Canneyt
“Knielende Salomon”. Bronzen beeld. Gemonogrammeerd.
“Salomon agenouillé”. Sculpture en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#266
Een massieve eikenhouten vitrinekast in twee delen, onderaan twee paneeldeuren en sledepoten, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Vroeg XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne massif, le dessus à deux portes pleines et sur pieds patins, le dessus à deux portes vitrées avec lattes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 129 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#216
Bretonse eikenhouten eetkamer. Buffet met opzet (265 x 170 x 60 cm), enkel buffet (195 x 140 x 55 cm), vierkante tafel (110 x 110 cm), vijf stoelen (H. 104 cm) en een armstoel (H. 122 cm).
Salle à manger en chêne richement sculpté de style dite bretonne. Buffet à deux corps, buffet simple, table carrée, cinq chaises et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 400 / 600