Other lots in this auction
-
#344Een serie van zes verzilverd metalen bekers. Gemerkt “Hard Soldered E.P.N.S. De Luxe”.
Suite de six gobelets en métal argenté. Marque “Hard soldered E.P.N.S. de Luxe”.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 120 / 180 -
#357Een bronzen en een messingen vijzel, beide met stamper, en een bronzen antropomorfe aquamanile met apocriefe inscriptie “Deus et Lumen MDLXXV”.
Mortier en bronze et un en laiton, avec leurs pilons. Ainsi qu’un aquamanile antropomorphique à l’inscription apocryphe “Deus et Lumen MDLXXV”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#348Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren sierstuk in de vorm van een rozentak. Gesigneerd.
Branche de rosier en fer forgé. Signée.No longer availableDim. 37 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#785HamadanOosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 508 x 83 cmEstimate: € 80 / 100 -
#599Een groot hertengewei.
Grand bois de cerf.No longer availableDim. L. ± 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#236Een groot klapbureau in Lodewijk XV-stijl. Klapblad en drie laden, rijkelijk versierd met gebeeldhouwde rocailles. Voluutpoten. Binnenin talrijke kleine laden. Vroeg XIXd eeuw.
Grand bureau à abattant de style Louis XV. Abattant et trois tiroirs richement sculptés et décorés de rocailles. Pieds volutes. L’abattant cache nombreux petits tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. H. 122 x 130 x 64 cmEstimate: € 300 / 400 -
#558Vaas met platte buik van polychroom Chinees porselein.
Vase à panse aplatie en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H.43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#317Vaasje van polychroom porselein met bloemen in reliëf en handgeschilderde decors met een ruïne en een bloementuil. Twee oren.
Petit vase en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief et de ruines et de fleurs peints à la main. Deux anses.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#449Een projector “Revere Eight”, een fototoestel Altissa, een kleine filmcamera, toebehoren als lichtmeter, montagemateriaal enz. In een lederen reiskoffer.
Projecteur Revere Eight, appareil à photos Altissa, petite caméra, accessoires etc. dans une valise en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#461Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.
Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#381Een paar roze opaalglazen dekselvaasjes, versierd met vergulde en polychrome handgeschilderde motieven. Omstreeks 1900.
Paire de vases couverts en opaline rose décoré de motifs dorés et polychromes à la main. Vers 1900.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 40 / 50

