Other lots in this auction
-
#138LegrasEen vaas van glaspasta met beige en bruine kleuren in de massa. Gemerkt.
A vase made of glass paste with beige and brown colors in the body. Marked.No longer availableDim. H 26 cm Ø 19 cmEstimate: € 320 / 350 -
#189Vier stuks Hollands art nouveau plateelwerk. Een knobbelvaas van Goedewagen-Distel (H. 28 cm), een balustervaas en een obconische vaas (H. 24,5 cm) van Fiso Goedewagen (H. 23 cm) en een coupe van De Distel gemerkt Friso (H. 13 cm).
Four pieces of Dutch Art Nouveau pottery. A knobbly vase by Goedewagen-Distel (H. 28 cm), a baluster vase and an obconical vase (H. 24.5 cm) by Fiso Goedewagen (H. 23 cm), and a bowl by De Distel marked Friso (H. 13 cm).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#474Pilar Gonzalez“De onmogelijke liefde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1981. Verso galerij label.
"The impossible love". A painting, oil on canvas. Signed abd dated 1981 at the bottom. Gallery label on the back.No longer availableDim. 115 x 88 cmEstimate: € 150 / 250 -
#325Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V
A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318LimogesEen milieu-de-table in handbeschilderd Limoges porselein met vergulde koperen delen.
A centerpiece in hand-painted Limoges porcelain with gilded copper elements.No longer availableDim. h 11 x l 44 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#725Double S GiftwareEen grote 7-delige warmhoudschaal in verzilverd metaal. Met een sticker gemerkt onderaan het dienblad ‘Double S Giftware Sweden’.
A large seven piece serving dish in silver plate. With a sticker underneath marked Double S Giftware Sweden.No longer availableDim. h 36 x 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56LandeEen lot van 4 vintage armstoelen met gechromeerd metalen frame, lederen zitting en houten armleuning. Onderaan gemerkt.
A lot of 4 vintage armchairs with chrome metal frames, leather seats, and wooden armrests. Marked at the bottom.No longer availableDim. 84 cm & 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#732Een 19e eeuws likeurkabinet, de originele karaffen en glazen zijn niet meer aanwezig.
A 19th-century liqueur cabinet, the original decanters and glasses are no longer present.No longer availableDim. 26 x 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.
A fountain pen and a matching ballpoint. 18kt 750.No longer availableDim. 18kt 750Estimate: € 250 / 300 -
#184Een polychroom hout met papier maché Corpus beeldje. Vroeg 19e eeuws.
A polychrome wooden and papier mâché Corpus Christi. Early 19th century.No longer availableDim. 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#412Frans Vantongerloo“Graanschoven” & “Hoevezicht”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harvest Sheaves" & "Farmstead View". A lot of 2 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 10 x 17,5 & 21 x 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315,Een vintage lampenvoet van glas, groen gekleurd in de massa.
A vintage glass lamp base colored green in the mass.No longer availableDim. H: 41 cmEstimate: € 50 / 60


