#343Een lot porselein en aardewerk waarvan drie diverse Staffordshire honden en een soliflorvaasje (H. 17,5 cm) met twee personages.
A lot of porcelain and pottery including three different Staffordshire dogs and a soliflor vase (H. 17.5 cm) with two figurines.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#413Een bronzen beeldje van een Kangoeroe op houten voet.
A bronze statue of a Kangaroo on a wooden base.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#605Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#325Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V
A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#359“Dochter van Jean Baptiste Madou met echtgenoot”. Een paar ingekleurde fotoportretten. Verso opschrift, 19e eeuw.
#93Luxval Val Saint Lambert“Romeo”. Een Art Deco design vaas, ontwerp door Charles Graffart en René Delvenne voor VSL.
"Romeo". An Art Deco design vase, designed by Charles Graffart and René Delvenne for VSL.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#144Jean François PortaelsPeriod: 1818-1895“Jeunes Filles Orientales”. Een schilderij, olierverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuw.
"Young Oriental Girls". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 400 / 600 -
#484“De Zwarte ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.
#7Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias) op verzilverd schaaltje.
An English table set with two jars with silver lids, marked London, 1868, H J Lias & Son on silver-plated dish.No longer availableDim. h 10 x l 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#82“Stadstafereel Brugge”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Naar een werk van Cornelis Springer.
"Cityscape of Bruges". A painting, oil on canvas, marouflaged. After a work by Cornelis Springer.No longer availableDim. 39,5 x 50 cmEstimate: € 120 / 180