#249“Napoleon en Josephine”. Een paar miniatuurtjes op paneel.
#328Val Saint LambertTwee Val Saint Lambert vazen, de ene roze in de massa gekleurd en de kleurloos. De kleurloze heeft minieme schade.
#33Een bronzen beeldje van een zittende poes, naar Barye.
#716Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.
A sculpted, patinated wooden armchair in Louis XV style with upholstered seat in need of reupholstering.No longer availableDim. 90 x 66 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#663Een Japans porseleinen lacquer vase. Verfschade aan de binnenzijde, onderaan gemerkt. Meiji.
#527Een wit porseleinen tulpenvaas in 3 drie niveaus.
A white porcelain tulipiere in 3 tiers.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#731Een houten gesculpteerd ceremoniële scepter met hoofd en slang versierd. Vermoedelijk Chokwe, Angola, begin 20e eeuw.
A wooden carved ceremonial scepter decorated with a head and snake. Presumably Chokwe, Angola, early 20th century.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 58,06 gEstimate: € 2400 / 2600