Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.
‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.

‘Jockey te paard.’ een bronzen beeld op metalen sokkel.

'Jockey on horseback.' A bronze sculpture on metal base.
Dim. h 63 cm
SKU: 1604240187.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #187
Estimate: € 1400 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #138
    Legras

    Een vaas van glaspasta met beige en bruine kleuren in de massa. Gemerkt.

    A vase made of glass paste with beige and brown colors in the body. Marked.
    No longer available
    Dim. H 26 cm Ø 19 cm
    Estimate: € 320 / 350
  • #189

    Vier stuks Hollands art nouveau plateelwerk. Een knobbelvaas van Goedewagen-Distel (H. 28 cm), een balustervaas en een obconische vaas (H. 24,5 cm) van Fiso Goedewagen (H. 23 cm) en een coupe van De Distel gemerkt Friso (H. 13 cm).

    Four pieces of Dutch Art Nouveau pottery. A knobbly vase by Goedewagen-Distel (H. 28 cm), a baluster vase and an obconical vase (H. 24.5 cm) by Fiso Goedewagen (H. 23 cm), and a bowl by De Distel marked Friso (H. 13 cm).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #474
    Pilar Gonzalez

    “De onmogelijke liefde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1981. Verso galerij label.

    "The impossible love". A painting, oil on canvas. Signed abd dated 1981 at the bottom. Gallery label on the back.
    No longer available
    Dim. 115 x 88 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #325

    Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V

    A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #318
    Limoges

    Een milieu-de-table in handbeschilderd Limoges porselein met vergulde koperen delen.

    A centerpiece in hand-painted Limoges porcelain with gilded copper elements.
    No longer available
    Dim. h 11 x l 44 x b 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #725
    Double S Giftware

    Een grote 7-delige warmhoudschaal in verzilverd metaal. Met een sticker gemerkt onderaan het dienblad ‘Double S Giftware Sweden’.

    A large seven piece serving dish in silver plate. With a sticker underneath marked Double S Giftware Sweden.
    No longer available
    Dim. h 36 x 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #56
    Lande

    Een lot van 4 vintage armstoelen met gechromeerd metalen frame, lederen zitting en houten armleuning. Onderaan gemerkt.

    A lot of 4 vintage armchairs with chrome metal frames, leather seats, and wooden armrests. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 84 cm & 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #732

    Een 19e eeuws likeurkabinet, de originele karaffen en glazen zijn niet meer aanwezig.

    A 19th-century liqueur cabinet, the original decanters and glasses are no longer present.
    No longer available
    Dim. 26 x 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #270
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.

    A fountain pen and a matching ballpoint. 18kt 750.
    No longer available
    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 250 / 300
  • #184

    Een polychroom hout met papier maché Corpus beeldje. Vroeg 19e eeuws.

    A polychrome wooden and papier mâché Corpus Christi. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #412
    Frans Vantongerloo

    “Graanschoven” & “Hoevezicht”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Harvest Sheaves" & "Farmstead View". A lot of 2 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 10 x 17,5 & 21 x 34,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #315
    ,

    Een vintage lampenvoet van glas, groen gekleurd in de massa.

    A vintage glass lamp base colored green in the mass.
    No longer available
    Dim. H: 41 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More