#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#333KaiserTwee stuks Kaiser porselein, model Yokohama. Bestaande uit een vaas en een schaal.
#170Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#53Een lot bestaande uit twee porseleinen kandelaars met beeldjes en een centrale coupe met drie meisjes.
A lot consisting of two porcelain candlesticks with figurines and a centerpiece bowl with three girls.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16Een salontafel met organisch gevormde kunststoffen basis in witte hoogglans en ovaal glazen blad.
A coffee table with an organically shaped white high-gloss plastic base and an oval glass top.No longer availableDim. 42,5 x 115 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#270WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.
#265Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.
#112Maurice De Vries“Surrealistische Bloemen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Surrealistic Flowers”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#593Paar zeshoekige Chinese vazen met een meerkleurig famille rose decor van personages.
Pair of hexagonal Chinese vases with a multi-colored decoration of characters.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
A brass vase with engraved floral patterns and a matching marble base.No longer availableDim. 61 x Ø 20 cmEstimate: € 80 / 120