#706Een antiek houten salontafel met gebogen X vorm poten en uitschuifbaar blad met glazen midden.
An antique wooden coffee table with curved X-shaped legs and extendable top with glass center.No longer availableDim. 58 x 60 x 108Estimate: € 60 / 90 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#317Een paar Hollandse polychroom aardewerken dekselvazen met bloemdecor.
A pair of Dutch polychrome earthenware covered vases with flower decoration.No longer availableDim. h 38 & 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
#264Een art deco coupe van aardewerk versierd met twee vrouwen. Gemerkt 1829.
An Art Deco bowl in faience decorated with two women. Marked 1829.No longer availableDim. 25 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#440Een 10 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van 1,15 ct.
A 10 kt yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of 1.15 ct.No longer availableDim. 4,65 g maat 53Estimate: € 350 / 450 -
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#705Een elegante bonheur du jour van notenhout met messingen details. Een lade in de gordel, de opbouw met vier kleine laden en een spiegel en met messingen galerij. Tapse gerainureerde poten.
An elegant walnut bonheur du jour with brass details. One drawer in the belt, the superstructure with four small drawers and a mirror and with brass gallery. Tapered fluted legs.No longer availableDim. 117 x 80 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#641ErpeEen bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een bakelieten kap, gemerkt Erpe.
#687Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.
#401Een blauw-wit porseleinen kom met floraal decor.
A blue and white porcelain bowl with floral decoration.No longer availableDim. 17 x Ø 32 cmEstimate: € 75 / 125