Other lots in this auction
-
#363
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté sur un plateau. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#126
Een afgebeitste bureautafel in Régence-stijl.
Une table de bureau vernie, style Régence.No longer availableDim. h 78Estimate: € 80/100 -
#719
Een spiegel met mahoniehouten lijst, versierd met een fruithouten biesje.
Un miroir avec encadrement en acajou, décoration de traits incrustés en bois fruitier.No longer availableDim. 83 x 65 cmEstimate: € 60/80 -
#180
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000/2200 -
#700Swarovski
“De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking.
”La licorne”. Un objet en cristal de la collection “Animaux fabuleux” d'après une création par Martin Zendron. Objet annuel 1996. Dans emballage d’origine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 70/100 -
#432
“Jachthonden en een vos”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in klassieke stijl.
”Chiens de chasse et renard”. Huile sur panneau. Travail d’atelier récent, style classique.No longer availableDim. 24,5 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#118
Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#24Jos Stokbroekx
“Domein Bokrijk.” Ets, genummered 10/60, gesigneerd buiten de plaat.
"Domaine de Bokrijk". Une eau-forte, numérotée 10/60, signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 30/35 -
#456
Een handgeknoopte wollen loper.
Un couloir en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 77 cmEstimate: € 60/100 -
#522
“Jachttafereel” . Een Oosters miniatuur deels op been geschilderd, in een beschilderde mozaïek lijst.
”Scène de chasse”. Une miniature d’Orient en os partiellement peint, dans un encadrement mosaïque peint.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80/1200 -
#268
“Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#219Step
“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120/200