Other lots by Dupon
#178Josué DuponPeriod: 1864-1935“Liggende leeuw”. Gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
#158Josué DuponPeriod: 1864-1935“Maraboepaar”. Verguld bronzen beeld. Gesigneerd. Met Brussels gieterijmerk van Petermann.
“Couple de marabouts”. Sculpture en bronze à patine or. Signée. Marque de fonderie bruxelloise de Petermann.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 1500 / 2000
#132William Preston PhelpsPeriod: 1848 - 1923“Zicht op de Boulevard te Napels met de Vesuvius in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Amerikaanse school.
“Vue du Boulevard à Naples avec le Vésuve”. Huile sur panneau. Signé. Ecole américaine.No longer availableDim. 26 x 41 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#624Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van pioenen. Beschadiging aan de bovenrand.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de pivoines. Dégât au bord supérieur.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50 / 70 -
#71“De hofmakerij”. Een groep van meerkleurig Weens porselein. Gemerkt onderaan.
#413Val Saint lambertEen vaas van rozerood kristal. Gemerkt onderaan.
#19“Stilleven met bloemen”. Gouache op karton. Draagt een apocriefe handtekening.
"Nature morte aux fleurs". Gouache sur carton. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#400Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 320 / 360