Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“John Tavolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
“John Tavolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
“John Tavolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
“John Tavolta”. Een wassen hoofd met echt haar.
“John Tavolta”. Een wassen hoofd met echt haar.

“John Travolta”. Een wassen hoofd met echt haar.

John Travolta . Une tête de cire avec de vrais cheveux.
Dim. H. 29 cm
SKU: 1512200171.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #171
Estimate: € 550 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #418
    Val St. Lambert

    Een vaasje op voet en een klein vaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase sur pied et un petit vase en cristal rouge double et taillé. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #426

    Een recent wandtapijt met een jachtscène.

    Une tapisserie récente avec une scène de chasse.
    No longer available
    Dim. 192 x 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #349
    Nicolas Guerard
    Period: 1680 - 1738

    “Hephaistos/ Vulcanus”. Een antieke gravure.

    Hephaistos / Vulcanus . Une gravure ancienne.
    No longer available
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #303

    Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.

    Un lot de quatorze figurines, toutes sortes de porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 17 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #334

    Een lot van zes XIXe eeuwse gravures met zichten op de Sint Pauluskerk te Antwerpen.

    Un lot de six gravures du XIXème siècle avec vue sur l'église Saint-Paul d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 26 x 20 - 31 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401

    “Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.

    Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #274

    “Kinderen op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Enfants sur une route de campagne . Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 23 x 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #92

    “Latems landschap”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbaar handtekening.

    “Paysage de Laethem”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.
    No longer available
    Dim. 58 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #247

    “Dansende faun”. Een bronzen beeld naar voorbeeld van Massimiliano Soldani Benzi.

    Faune dansante . Une statue en bronze d'après l'exemple de Massimiliano Soldani Benzi.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #554
    Anne Auger
    Period: °1960

    “Discours de la méthode No.7”. Een collage. Gesigneerd en gedateerd 2011.

    Discours de la méthode n ° 7 . Un collage. Signé et daté 2011.
    No longer available
    Dim. 44 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un corail.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #500
    Yves Saint Laurent

    Een halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.

    Un collier avec des perles en bois. Marqué et avec cache-poussière.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More