#314Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
#28Een apothekersweegschaal in haar vitrine.
A pharmacy scale in her display case.No longer availableDim. 37 x 35 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#151Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.
#703Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#149Henri Van der Hecht“Dorpstafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Village scene.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 350 / 400 -
#448Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
#597Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#210Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.92 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#102Robert ColotPeriod: 1927-1993“Portret Meisje”, schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “R. Colot”.
#505Een tweedeurskast met houtinleg en twee valse laden in de deuren. Met roodmarmeren blad.
A two-door cabinet with wood inlay and two false drawers in the doors. With red marble top.No longer availableDim. 114 x 131 x 55 cmEstimate: € 80 / 120