Similar lots by type
-
#171P. Richer
“De Maaier”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné brun sur socle en marbre. Porte une signature.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 240/320 -
#218
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Wilhelm Lehmbruck.
Un buste de femme en bronze d'après l'oeuvre de Wilhelm Lembruck.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 650/800 -
#341
Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.
Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#297Royal Doulton
“Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#47
“Zittende beer”. Een bronzen beeld naar een werk van Irénée Rochard.
"Ours assis". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Irénée Rochard.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 1000/1100 -
#131
“Dansende vrouw”. Een beeld van brons in art decostijl naar een werk van D.H. Chiparus.
“Danseuse”. Statuette en bronze de style art déco d’après l’oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 130/150 -
#273
Een kleine kolompendule van grijs marmer en koper in empirestijl, getooid met een adelaar.
Une petite pendule colonne en marbre gris et cuivre, style Empire, avec un faucon.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#123
“Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.
"Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/260 -
#177
Een Thaise Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha en bois polychrome. Travail thaï.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 650/700 -
#2
Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.
Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/40 -
#143Lohe
“Naakt”. Een kunstwerk van glas en messing. Gesigneerd.
"Nu". Une oeuvre en verre et laiton. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200/240 -
#137
“Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 160/180 -
#153
Een paar tempelleeuwen van brons met resten van verguldsel.
Paire de lions de temple en bronze aux traces de dorure.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 220/240 -
#191
“Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.
“Honoré de Balzac”. Sculpture en bronze d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 900/1000
Other lots in this auction
-
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#392
Een muziekstaander van zwartgelakt hout.
Porte musique en bois à patine noire.No longer availableDim. h 126 cmEstimate: € 80/120 -
#199
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
"Personnages et vue étendue sur la rivière". Huile sur toile. A été rentoilé. Attribuée a B.C. Koekkoek.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#147
“Paard van de steengroeve.” Bronzen beeld met steen op marmeren voet.
"Cheval de carrière". Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#164Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.Vrouw van Vlaanderen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/50 buiten de plaat. We voegen er een ets met een dorpszicht van een ander kunstenaar aan toe.
"Notre-Dame de Flandres". Une gravure. Signée et numérotée 10/50 hors planche. Nous ajoutons une gravure avec une vue sur village d'un autre artiste.No longer availableDim. 39,5 x 28,5 & 17 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#333
Een Zuid-Congolees houten masker.
Masque congolais en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/80 -
#158
Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.
Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.No longer availableDim. 114 x 258 x 65 cmEstimate: € 120/180 -
#118
Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.
Une paire de défenses sur pied en laiton. Début XXième siècle.No longer availableDim. l: 81 cmEstimate: € 200/300 -
#320Edmond VerstraetenPeriod: 1870 - 1956
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200/280 -
#136
Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.
Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#32
Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 52 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#162
Een gebombeerde commode in Lodewijk XV-stijl van zwartgelakt hout met twee laden en een zwart marmeren blad.
Commode bombée de style Louis XV en bois laqué noir ouvrant à deux tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 240/260