Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jonge Dame”. Een gesculpteerd marmeren buste. Verso gesigneerd “A. Cyprien”.
“Jonge Dame”. Een gesculpteerd marmeren buste. Verso gesigneerd “A. Cyprien”.
“Jonge Dame”. Een gesculpteerd marmeren buste. Verso gesigneerd “A. Cyprien”.
Adolfo Cipriani

“Jonge Dame”. Een gesculpteerd marmeren buste. Verso gesigneerd “A. Cyprien”.

"Young Lady". A sculpted marble bust. Signed on the back "A. Cyprien".
Dim. 63 cm
SKU: 2105240188.
Categories: Beeld, Marmer.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #188
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #376

    Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.

    A carved Chinese wooden side table with a marble top.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een paar vintage betonnen tuinbeelden in de vorm van een dennenappel.

    A pair of vintage concrete garden statues in the shape of pinecones.
    No longer available
    Dim. 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #707

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553
    Urbano / Ugo Zaccagnini
    Period: 1868-1937

    “Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.

    "Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940.
    No longer available
    Dim. 75,5 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #626
    A. Moreau

    ‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.

    "‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau."
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.

    A sculpted Chinese solid wood statue of a seated Bodhisattva.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #586

    Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.

    A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 101 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #556

    Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.

    A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 79 x d 16 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #558

    Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.

    A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #515

    Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.

    A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #326

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #505
    Auguste Moreaux

    Een tafellamp voorstellend een beeld in zamak van een engel, naar Auguste Moreau, met een lampenkap in Tiffany-stijl.

    A table lamp depicting a zinc-cast angel sculpture, inspired by Auguste Moreaux, with a Tiffany-style lampshade.
    No longer available
    Dim. h 97 x Ø 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #566

    Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.

    A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #616

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #609

    Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.

    A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon.
    No longer available
    Dim. h 77 x b 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #527

    “Piëta”. Een groot gesculpteerd polychroom massief houten beeld.

    "Pieta". A large sculpted polychrome solid wooden statue.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #573

    Een paar kunststoffen gepatineerde beelden van liggende windhonden.

    A pair of patinated resin sculptures of reclining greyhounds.
    No longer available
    Dim. 37 x 71 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #395

    Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.

    A large Santa Claus doll. Gifts in arm and carry bag.
    No longer available
    Dim. h 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • #185
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #166

    Een Louis XVI stijl salontafel met marmeren blad, verguld bronzen onderstel met porselein floraal gedecoreerde miniaturen.

    A Louis XVI style coffee table with marble top, gilt bronze base adorned with porcelain floral decorated miniatures.
    No longer available
    Dim. 36 x 114 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #604

    ‘Man met drie gezichten’ en ‘Europeaan met kepie’. Twee Afrikaanse houtsculpturen.

    'Man with Three Faces' and 'European with Kepi'. Two African wooden sculptures.
    No longer available
    Dim. h 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #656

    Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.

    A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position.
    No longer available
    Dim. 24cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #561
    Carmen

    Een lot verzilverd bestek in laden. 207-delig, gemerkt Carmen.

    A lot of silver-plated cutlery in drawers. 207 pieces, marked Carmen.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #69

    “Copy of Antonius Stradivarius”. Een 4/4 viool model 601 met draagkoffer. Made in Korea. De strijkstok is stuk.

    "Copy of Antonius Stradivarius". A 4/4 violin model 601 with carrying case. Made in Korea. The bow is broken.
    No longer available
    Dim. L: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #26

    Een vergulde staande lamp met ramskoppen en guirlandes.

    A gilt floor lamp with ram's heads and garlands.
    No longer available
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #424
    Frans Vantongerloo

    Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.

    Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.
    No longer available
    Dim. h 59 x b 47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #66
    J. & J. Kohn

    Een design schommelstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting en rugleuning. Binnenin gemerkt, vroeg 20e eeuw.

    A design rocking chair made of folded beechwood with caned seat and backrest. Marked inside, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 107 x 100 x 53 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #257
    Karl Palda

    Een lot van 8 Art Deco Boheems kristal geslepen parfumflacons, waarvan 3 met spraydop en 5 met dop manco.

    A lot of 8 Art Deco Bohemian crystal cut perfume bottles, 3 with spray tops and 5 missing their tops.
    No longer available
    Dim. 11,5 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #388

    Een gesculpteerd aardewerken vaasje met kikker ornamenten als handvaten.

    A sculpted earthenware vase with frog ornaments as handles.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #94

    “Maritiem zicht”. Olieverf op doek, links onder onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.

    "Maritime view." Oil on canvas, signed illegibly lower left. 19th century.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #194
    Gustave Helinck
    Period: 1884 -1954

    “Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 87 x 127 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #460

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet één briljantje van +- 0,05 ct.

    An 18 kt yellow gold pendant set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct.
    No longer available
    Dim. 1,34 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #137
    A Trefoloni

    “Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.

    "Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder.
    No longer available
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #642

    Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.

    A polychrome statue of a noblewoman from antiquity. Plaster with a wood structure.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More