Other lots by Van Mieghem
#182Eugène Van Mieghem“Pruisische cavalerist met paard”. Houtskool op papier. Met monogram EVM.
Cavalier prussien à cheval . Fusain sur papier. Avec monogramme EVM.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 850 / 1000
#619“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#329Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Le terril”, “Calmpthout” (2x); “Wilmarsdonk”; “Grazende koe”; “Hoeve met paard”; Veldkant” & “St.-Job-in-’t-Goor”. Acht olieverfschilderijtjes, waarbij zes op doek en twee op paneel. Allen gesigneerd. Twee beschadigd.
Le terril , Calmpthout (2x), Wilmarsdonk , Vache au pâturage , Ferme à cheval , Veldkant & St.-Job-in-'t- Goor . Huit peintures à l'huile dont six sur toile et deux sur panneau. Signées. Deux avec dégâts.No longer availableDim. 18 x 28 - 25 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#613“Shot in the eye”. Een gepolychromeerd bronzen beeld van een Indianenhoofdman met vredespijp. Naar een werk van Carl Kauba.
Une balle dans l'oeil . Une statue en bronze polychrome d'un chef indien avec un calumet de la paix. D'après une œuvre de Carl Kauba.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#367Een lot van zeven boeken met betrekking tot moderne kunst:- “De generatie van 1900”- “Hedendaagse schilderkunst in België”- “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67”- “Marc Chagal”- “Moderne schilderkunst”- “50 jaar moderne kunst”.
Un lot de sept livres liés à l'art moderne: - “De generatie van 1900”- “Hedendaagse schilderkunst in België”- “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67”- “Marc Chagal”- “Moderne schilderkunst”- “50 jaar moderne kunst”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#156Een notenhouten eetkamer in Lodewijk XVI-inspiratie, bestaande uit twee buffetten met marmeren blad, waarbij één met opzet, een tafel met marmeren blad en zes bijpassende stoelen. Afm: Buffet: 104 x 126 x 57 cm; Hoog buffet: 212 x 126 x 57 cm; tafel: 120 x 90 cm.
Une salle à manger en noyer d'inspiration Louis XVI composée de deux buffets en marbre, un à deux corps, d'une table en marbre et de six chaises assorties. Dimensions: Buffet: 104 x 126 x 57 cm Buffet haut: 212 x 126 x 57 cm, table: 120 x 90 cm.No longer availableEstimate: € 300 / 400