Adolfo Cipriani

“Jeune pêcheur”. Sculpture en albâtre. Signée. Petites restaurations.
Dim. H 50 cm
SKU: 1904160248.
Category: albast.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #248
Estimate: € 150 / 200

  • #118

    Relief en albâtre sculpté représentant une scène religieuse. Malines, XVIIe siècle.
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 500 / 600

  • #221

    Twee steigerende paarden. Bronzen groep.

    Deux chevaux caracolant. Groupe en bronze.
    Dim. H.67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #213

    Een jongen en een meisje. Bronzen groep.

    Un garçon et une fille. Groupe en bronze.
    Dim. H.74 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #61

    “Fée aux fleurs”. Beeld van zamak. Naar een werk van L. Moreau.

    “Fée aux fleurs”. Statuette en régule. D’après l’oeuvre de L. Moreau.
    Dim. H 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #674
    M. Hottot

    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #799

    Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.

    Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.
    Estimate: € 80 / 120
  • #440

    Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.

    Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.
    Estimate: € 50 / 100
  • #292
    Beaufort

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La Rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    Een Chinese salontafel van gesculpteerd hout.

    Table de salon chinoise en bois sculpté.
    Dim. 83 x 83 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #207

    Estimate: € 100 / 150
  • #650
    Roskopf Patent

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Médaille d’or Genève. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Médaille d’or Genève. Numéroté.
    Estimate: € 50 / 100
  • #683

    Lot de bandes dessinées dont 7 albums d’Alex, Tintin, Rik Ringers, Asterix, Nero, Robbedoes etc.
    Estimate: € 30 / 50
  • #631
    Charles Mertens
    Period: 1865 - 1919

    Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.

    Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 250

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00