Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#315
Een televisiekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd chinoiseriedecor.
Armoire de télévision de style Louis XV à décor chinois peint à la main.No longer availableDim. 143 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#562Luc KaisinPeriod: 1901 - 1963
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 350/400 -
#453
Twee presenteervitrines met kevers.
Deux vitrines de présentation aux scarabées.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#501
Gemberpot van Chinees porselein, versierd met een vogel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine décorée d’un oiseau.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 60/80 -
#12
Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes bierglazen, twaalf likeurglaasjes, een karaf, twee cognacglazen, vijf cocktailglazen met een ingewerkt muntstuk, zes sherryglazen en zes jeneverglaasjes.
Lot de verres en cristal comprenant six verres à bière, douze goûtes, une carafe, deux verres à cognac, cinq à cocktail avec une pièce de monnaie incorporée, six à sherry et six à genièvre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#747
Een gietijzeren kolenkit met schep.
Bac à charbon en fonte. Avec pelle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#218Victor Voets
“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800/1000 -
#49
Een lot van vier reproducties, waarvan twee naar Redouté, een olieverfschilderijtje en een lithografie met een spotprent.
Lot de quatre reproductions dont deux d’après Redouté, une peinture et une litho à la caricature.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#211
Buste van een meisje met bloemenhoed. Gips met donker patina. Naar Auguste Rodin. Op marmeren sokkel.
Buste d’une fille au chapeau fleuri. Plâtre à la patine foncée. D’après Auguste Rodin. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 100/150 -
#273
Een handgemaakte octogonale glazen coupe met een handgeschilderd decor van honden en gebladerte. Omstreeks 1900.
Coupe octogonale en verre faite main. Décor de chiens et de feuillages peint à la main. Vers 1900.No longer availableDim. H 18,50 cm Ø 28,50Estimate: € 100/120 -
#647
“Twee vissers”. Twee Japanse netsukes van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Deux pêcheurs”. Deux netsuké japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 100/120 -
#321
Een lot meerkleurig Belgisch aardewerk bestaande uit een schenkkan en een vaas. Omstreeks 1900.
Vase et verseuse en faïence belge. Vers 1900.No longer availableDim. H 30 en 19 cmEstimate: € 40/50