Similar lots by type
-
#3Royal Doulton
“Town crier”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Town crier”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#477
Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#167
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/260 -
#717
Een gestileerd olifantje van brons op een grijs marmeren sokkel.
Un petit éléphant stylisé en bronze sur socle de marbre gris.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/100 -
#237
“Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.
”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#493
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout op een voetstukje, versierd met ingelegde tekens van parelmoer.
Un Bouddha assis en bois sculpté sur un socle, décorations incrustées en jade.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#51
“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/100 -
#138
“Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.
”Lionne”. Une statue en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/100 -
#432
Een lot wit biscuit bestaande uit twee siervaasjes met boerenkinderen en twee beeldjes.
Un lot de biscuit blanc comprenant deux petits vases et deux petites statues.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/40 -
#497
Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue ancestrale africaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#148
“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#573
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160/240 -
#277Royal Dux
Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/250 -
#208
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
”Nu féminin”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1200/1400 -
#281
“Horus”. Een beeldje van kunststof naar een voorbeeld uit het Oude Egypte, tentoongesteld in het Louvre.
”Horus”. Une statue en plastique d’après un exemple de l’Ancien Egypte, exposée au Louvre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#681
Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster.
Une Vierge à l’Enfant en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 100/120 -
#301
“Jonge vrouw met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gemerkt achteraan.
”Jeune femme et fleurs”. Une statue en biscuit blanc monochrome. Marque au dos.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#762
Een paar verguld koperen engeltjes op arduinen voetstukjes.
Une paire de petits anges en cuivre doré sur des socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#557
“Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/300 -
#291
Een paardenslee met personages van meerkleurig porselein. Gemerkt. Duits werk. Teugels ontbreken.
Un traîneau à chevaux et personnages en porcelaine polychrome. Marqué.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 30/35 -
#268
“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
”Mère et enfants”. Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#178
Een neushoorn van brons.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 220/260 -
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150/200 -
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#85
Twee maal 50 ecu van 1987. Goud 900‰.
Deux lots de 50 ecu de 1987. 900 ‰ or.No longer availableDim. 34,52 gEstimate: € 650/800 -
#288
Een tabaksdoos van messing en koper met een gegraveerd decor. Omstreeks 1800.
Une boîte à tabac en laiton et cuivre au décor gravé. +- 1800.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#193Mestdagh Meyers à Anvers
Een schouwpendule van arduin in Napoleon III-stijl, versierd met verguld brons en bovenaan getooid met drie musicerende putti. De wijzerplaat gemerkt. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en pierre de taille, style Napoléon III, décoration de bronze doré et au dessus trois putti musicaux. Le cadran porte une marque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 400/500 -
#697
Twee siervazen van verguld porselein met meerkleurige vokse danstaferelen in cartouches. Onder glazen stolpen.
Deux vases en porcelaine dorée et décors polychrome de scènes de bal populaire en cartouches. Sous cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 (vazen) & 63 (stolpenEstimate: € 200/300 -
#238
Een toiletstel, een nagelset en een schrijfset. Alle in hun originele etuis. Kleine letsels en manco’s.
Un ensemble de toilette, une manucure et un ensemble d’écriture. Dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#96
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.No longer availableDim. l : 130, h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#736
Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
Une carpette Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 96 cmEstimate: € 40/50 -
#459Pierre Alechinsky
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd in de plaat 1983
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Datée dans la planche 1983.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#331
“Watteau 1864 - 1721”. Een catalogus, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling te Parijs in 1985.
”Watteau 1864 - 1721”. Un catalogue en relation de l’exposition à Paris en 1985.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#145
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#770Royal Copenhagen
Set van 9 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 en 1997.
Une série de neuf assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 et 1997.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#462Dane Andeyer
“Incertitude”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 15/20 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.
”Incertitude”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/20 et datée ‘86 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 120/180