Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jonge vrouw met Amor”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Jonge vrouw met Amor”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Capodimonte

“Jonge vrouw met Amor”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

"Jeune femme à l'amour". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
Dim. H. 20 cm
SKU: 2405220023.
Auction day: 24 May 2022 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Capodimonte

  • #478
    Capodimonte

    “Ouder paar in een paardenkoets”. Een grote groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt en gesigneerd.

    "Couple de personnes âgées dans une calèche". Un grand groupe de biscuit multicolore. Marqué et signé.
    No longer available
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #638
    Capodimonte

    Een jonge man en een jonge vrouw van meerkleurig italiaans biscuit. Beide gemerkt.

    Un jeune homme et une jeune femme en biscuit italien multicolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #182

    Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)

    Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #329

    Een paar messingen vuurbokken in rococostijl.

    Une paire de chenets en laiton de style rococo.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #4
    Charles Mertens
    Period: 1865-1919

    “Portret”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Portrait". Une gravure. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 20 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #92
    G. Ducat

    “Jonge vrouw met paarlen halssnoer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Jeune femme au collier de perles". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 57 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #306

    Een intarsia bijzetmeubeltje met twee lades.

    Un meuble d'appoint en marqueterie à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 66 x 36 x 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #332
    Bulle-Clock

    Een elektrische wandklok in messingen kast.

    Une horloge murale électrique dans un boîtier en laiton.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #572

    “Moderne compositie met slapende vrouwen. In de stijl van Klimt.” Olieverf op doek. Recent werk.

    « Composition moderne avec des femmes endormies. Dans le style de Klimt. Huile sur toile. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 62 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #442
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vase à fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 65 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16

    Een reisscribaan met wortelnotfineer en messingen beslag. Binnenwerk mooi in orde.

    Un scribe de voyage avec placage de racine de noyer et garnitures en laiton. Intérieur en bon état.
    No longer available
    Dim. 27 x 49 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    J. Van Riet

    Een paar ovale portretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd april 1893.

    Une paire de portraits ovales. Huile sur toile. Signée et datée avril 1893.
    No longer available
    Dim. 62 cm x 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #694

    Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm Ø: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #300

    Een 18 K geelgouden schakelring bezet met twee cabochons.

    Une bague à maillons en or jaune 18 carats sertie de deux cabochons.
    No longer available
    Dim. 5,35 g
    Estimate: € 260 / 300
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More