Similar lots by type
-
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#762
Een paar verguld koperen engeltjes op arduinen voetstukjes.
Une paire de petits anges en cuivre doré sur des socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51
“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#277Royal Dux
Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 250 -
#717
Een gestileerd olifantje van brons op een grijs marmeren sokkel.
Un petit éléphant stylisé en bronze sur socle de marbre gris.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#337Kaiser
Twee windhonden en een moeder met kind van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Het tweede op houten voetstukje.
Deux lévriers et une mère et son enfant.No longer availableDim. h: 14 & 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#578
“Jonge vrouw”. Een Zuid-Oost Aziatisch gebeeldhouwd houten beeld.
”Jeune femme”. Une statue en bois sculpté. Asie Sud-Ouest.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#557
“Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#148
“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#138
“Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.
”Lionne”. Une statue en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#497
Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue ancestrale africaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432
Een lot wit biscuit bestaande uit twee siervaasjes met boerenkinderen en twee beeldjes.
Un lot de biscuit blanc comprenant deux petits vases et deux petites statues.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#3Royal Doulton
“Town crier”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Town crier”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#281
“Horus”. Een beeldje van kunststof naar een voorbeeld uit het Oude Egypte, tentoongesteld in het Louvre.
”Horus”. Une statue en plastique d’après un exemple de l’Ancien Egypte, exposée au Louvre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#477
Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#208
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
”Nu féminin”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#167
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 260 -
#681
Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster.
Une Vierge à l’Enfant en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#237
“Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.
”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#178
Een neushoorn van brons.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 220 / 260 -
#291
Een paardenslee met personages van meerkleurig porselein. Gemerkt. Duits werk. Teugels ontbreken.
Un traîneau à chevaux et personnages en porcelaine polychrome. Marqué.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 30 / 35 -
#573
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160 / 240 -
#268
“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
”Mère et enfants”. Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#743
Een Chinese buikvaas met een rood en blauw decor van fabeldieren. Kraag beschadigd.
Un vase à panse chinois, décor rouge et bleu d’animaux fantastiques. Le col est endommagé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#57
Een mannenfiguur van gebeeldhouwd hout op voetstukje. Zonder armen.
Une forme masculine en bois sculpté sur socle. Sans bras.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283
Een paar boekensteunen in wit craquelé voorstellend een indiaan in een kano.
Une paire de serre-livres en craquelé blanc sous forme d’un indien dans un canoë.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 70 / 90 -
#759
Twee knobbelvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met gerestaureerde rand. XVIIIe eeuw.
Deux vases nodule en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase restauré. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 260 -
#224Fr. Smets
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180 / 240 -
#306
Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
Une série de six chaises style Louis Philippe, revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#218
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl.
Un buffet en chêne style Louis XV.No longer availableDim. b: 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#212
Een notenhouten slaapkamer, bestaande uit een tweedeursgarderobe, een ééndeursgarderobe, een toiletkast met marmer en spiegel, twee paar nachtkastjes en een grote spiegel. Alles versierd met een Louis-XV-rocaille in de kuif.
Une chambre à coucher en noyer, comprenant une garde-robe à deux portes, une garde-robe à une porte, une coiffeuse à tablette en marbre et miroir, deux paires de tables de nuit et un grand miroir. Le tout décoré d’une coiffe Louis XV Rocaille.No longer availableDim. 180 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54MasquelierPeriod: 1741-1811
“Seconde vue d’Ostende”.”. Een kleurengravure naar O. Le May. Edit: Amis des Arts.
”Seconde vue d’Ostende”. Une gravure en couleurs d’après O. Le May. Edit: Amis des Arts.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met één briljantje.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de trèfle à quatre feuilles et un brillant.No longer availableDim. 6,88 gEstimate: € 150 / 200 -
#40
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or jaune et or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 300 / 400 -
#304G. Duval
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200 / 240