Similar lots by type
-
#624
“Moeder en kind in interieur. Draagt een handtekening: Pelliast (?)
“Mère et enfant”. Porte une signature: Pelliast (?)No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#554Koch
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 86 cmEstimate: € 80/100 -
#639
“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#662Slivicca (?)
“Kaartende chimpansee”. Oorlogskarikatuur in aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“Chimpanzé jouant aux cartes”. Caricature de guerre en aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#598Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Paard en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval et poules prés de l’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 600/800 -
#552
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#625
“Compositie”. Materieschilderij op paneel. Draagt handtekening ‘Grautner 1972’.
“Composition”. Matière sur panneau. Porte une signature ‘Grautner 1972’.No longer availableDim. 74 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#593
“Moderne compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd. Met toeschrijving aan Gerhard Hoeme.
“Composition moderne”. Acrylique sur papier. Signée. Attribution à Gerhard Hoeme.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#659
“Hoeve te Broechem.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Broechem”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 88 cmEstimate: € 100/160 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300/500 -
#752Hilde Hendrickx
“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Nature morte d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#684Joan Delamare AtanasiuPeriod: 1955-2015
Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.
Six églomisés divers des années 90.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 100/160 -
#602Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947
“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène dans une étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60Estimate: € 220/260 -
#704Hilde Hendrickx
“Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.No longer availableDim. 50 x 60 & 60 x 50 cmEstimate: € 40°/50 -
#617
“Bloemenweelde”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.A. ‘62.
“Opulence florale”. Huile sur toile. Monogramme J.A.’62.No longer availableDim. 67 x 43 cmEstimate: € 120/180 -
#642
“Bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vase aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#611
“Schwarzer komet”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op verso.
“Comète Schwarzer”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180/240 -
#722Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#603Piet VolckaertPeriod: 1902-1973
“De dorsers”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Les moissonneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220/260 -
#435J. De Pré
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 149 cm -
#254C. Ceurremans
“Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 64 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#608
“achteraanzicht van een dame”. Olieverf op papier? Draagt handtekening: Jo. Nu*
“Femme vue du dos“ Huile sur papier. Signature: ‘Jo.Nu*’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#614
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: X...
“Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: X...No longer availableDim. 71 x 40 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#124P. Bosmans
“Bosdreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#385Gino Milano
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.
Une montre pour homme. Quartz.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#46
Een lot van drie oosters wollen tapijten.
Trois tapis d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#16
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Jacobeanstijl. Met rieten zitting. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté de style Jacobean. Siège cannée. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#172Gies CosynsPeriod: 1920-1997
“Vlaams landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage flamand”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300/400 -
#304Jan Buyl
“Oude vrouw bij de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd XX. Kleine beschadiging.
“Vieille femme près du feu”. Huile sur panneau. Signé et daté XX. Petit endommagement.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#193
Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750/850 -
#41Imperial Amphora
Een kleine jardinière van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje bij een mand met bloemen en konijntjes. Onderaan gemerkt.
Petite jardinière en porcelaine polychrome présentant un panier flanqué d’une fillette et d’un lapin et décoré de roses. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35/50 -
#424
Cylindrische beker van Chinees porselein, met poederblauwe randen en een Europees bloemendecor. XIXde eeuw.
Chope cylindrique en porcelaine de Chine aux bords en bleu poudré et aux fleurs européennes. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 50/80 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 1500/1600 -
#420L’eau D’Issey
Een eau de toilette voor mannen van 7,5 ml in gesloten verpakking. We voegen er een after sun van 125 en 150 ml aan toe in gesloten verpakking.
Eau de toilette hommes de 7,5 ml dans son emballage d’origine. Nous ajoutons des après soleil de 125 et 150 ml en emballage d’origine également.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#346
Groot mechanisch wandtapijt.
Grand tapis mural mécanique.No longer availableEstimate: € 100/160