#255Val Saint Lambert
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
#593Maria Innocentia Hummel
“Kerstgebeuren”. Zes beeldjes van veelkleurig biscuit (Maria, Jozef, de os, de ezel, 2 liggende schaapjes). Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 214. Daarbij zes diverse engeltjes en wijwatervat 167.
"Événement de Noël". Six figurines en biscuit multicolore (Marie, Joseph, le boeuf, l'âne, 2 moutons couchés). Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 214. De plus, six anges divers et bénitier 167.No longer availableDim. H: 4-12cmEstimate: € 120/200 -
#673Goebel
Een lot biscuit en porselein. Een Yorkshire, twee vinken en twee andere vogels, een konijntje, een egeltje, een groep paddestoelen en een spaarpot in de vorm van een schouwveger. Alle gemerkt.
Lot de biscuit et de porcelaine. Un Yorkshire, deux pinsons et deux autres oiseaux, un lapin, un hérisson, un groupe de champignons et une tirelire en forme de ramoneur. Tous marqués.No longer availableDim. H: 2-12cmEstimate: € 30/50 -
#238Vogels - Boon, Antwerpen
Een rood koperen scheepslantaarn.
#177Val Saint-Lambert
#122De Wael
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#288
"Couple avec panier de fleurs et agneau". Un groupe en biscuit sous dais avec noeud et perles de verre. Comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35/45 -
#294Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966
#446
#244A. Denaeyer
"Bateau de pêche sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#119Suzanne Duchemin
"Femme dans un paysage au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 93 cmEstimate: € 100/120