Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jonge vrouwen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Jonge vrouwen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Jonge vrouwen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Nao by Lladro.

“Jonge vrouwen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

”Jeunes femmes”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
Dim. h: 16 & 25 cm
SKU: 2509180027.
Category: Porselein.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #798
    Limoges

    Een mokkaserviesje van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    Service à moka en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.

    Une paire de vases en porcelaine bleue cobalt et laiton doré, dans l’esprit de Sèvres, décoration de couples polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #627

    Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279
    Kardonas Ikonen

    “Christus Pantocrator”; De Heilige drievuldigheid”; Moeder Gods van Vladimir” & “Moeder Gods van de Passie”. Een reeks van vier reproducties van iconen op Beiers porselein. Achteraan genummerd op 3000 exemplaren. 1994 & 1990.

    ”Christos Pantocrator”, “La Sainte Trinité”, “Mère de Dieu de Vladimir” et “Vierge de la Passion”. Une série de quatre reproductions d’icônes sur porcelaine de Bavière. Numérotées au dos sur 3000 exemplaires. 1994 & 1990.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #177

    Een pendule van verguld brons, getooid met een classicistische voorstelling en met twee meerkleurig porseleinen plaquettes in de basis. Glas voor wijzerplaat manco. Zonder slinger of sleutel.

    Une pendule en bronze, décorée de représentations classiques et deux plaquettes en porcelaine polychrome dans la base. Le verre du cadran est manquant, ainsi que la balançoire et la clé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 400
  • #599

    Een paar grote Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein met een decor van draken en bloesems.

    Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de dragons et floraisons.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #588

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #637

    Een recente vaas van Cantonporselein.

    Un vase en porcelaine Canton récent.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #607

    Een paar Chinese dekselvazen met een blauw op wit decor van zotjes.

    Une paire de vases à couvercle chinois aux décors bleu sur blanc de petits fous.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #554

    Een Chinees porseleinen wanddecoratie met een blauw op wit landschapsdecor.

    Une décoration murale en porcelaine de Chine à la décoration bleue sur blanc de paysages.
    No longer available
    Dim. 67 x 51 cm (met lijst)
    Estimate: € 260 / 300
  • #799

    Een art deco koffieservies met motieven van bladeren en bloemen. Tsjecho-Slowakije

    Service à café art déco aux motifs de fleurs et de feuilles. Travail tchèque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #161
    Vincennes, France

    Een paar vazen van meerkleurig porselein, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap. De voet en de hals versierd met vergulde motieven op blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine polychrome, décors de couples romantiques dans des paysages. Les pieds et cols décorés de motifs dorés sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #158

    Een porseleinen ijsbeer. Onderaan genummerd.

    Un ours polaire en porcelaine. Numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #562

    Vier verschillende theekopjes met onderschoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Onderaan gemerkt.

    Quatre tasses à thé et soucoupes en porcelaine de Chine, décors bleu sur blanc. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #221

    Een schouwgarnituur van meerkleurig porselein, bestaande uit een dekselvaas en twee kandelaars, versierd met engeltjes en bloemen in hoogreliëf.

    Une garniture de cheminée en porcelaine polychrome, comprenant un vase à couvercle et deux candélabres, décoration de fleurs et d’anges en relief.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #583

    Een paar vrouwenfiguren met vazen van meerkleurig Chinees porselein.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine aux formes féminins.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 720 / 800
  • #739
    Vincennes, France

    twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.

    Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 25 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #769

    Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #649

    “Wijze met parel”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    “Sage à la perle”. Statue en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #233
    Manufacture Imperiale de Sèvres

    Een porseleinen sierjardinière met verguld bronzen monturen, met handvatten in de vorm van hermenfiguren en op leeuwenpootjes. Het porselein versierd met een vergulde classicistische voorstelling op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Une jardinière de décoration en porcelaine à montures en bronze, manches en forme d’hermès et sur griffes de lion. Porcelaine décorée d’une représentation classique en or sur fond bleu cobalt. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #791

    Een servies van meerkleurig en verguld porselein met decors van personages in landschappen, bestaande uit negen grote borden, vier kleine borden, een grote ronde en een grote ovale schotel. Onderaan gemerkt ‘CVM’.

    Un service en porcelaine polychrome et dorure, décors de personnages dans des paysages, comprenant neuf assiettes, quatre petites assiettes, un grand plat rond et un grand plat oval. Marque sous la base: CVM.
    No longer available
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #772

    Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.

    Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #654

    Een schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor van een vogel op een bloeiende tak.

    Un plat en porcelaine chinoise au décor polychrome d’un oiseau sur une branche en floraison.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #25

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #191
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.

    ”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #137

    Twee parfumflacons van Lalique in de oorspronkelijke verpakking. Uitgave 2005.

    Deux flacons à parfum de Lalique dans leurs emballage d’origine. Edition 2005.
    No longer available
    Dim. H. 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #801
    Gérard Cornelis à Liege

    Staande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.

    Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 230 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #482
    Ichiyusai Kuniyoshiga

    “Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.

    ”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.
    No longer available
    Dim. (35 x 24) x2
    Estimate: € 120 / 200
  • #9
    Leonor Fini

    “Jonge vrouw”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 53/175 buiten de plaat.

    ”Jeune femme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 53/175 hors planche.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    “Deinse”. Een oude stadskaart toegeschreven aan Blaeu (15 x 23 cm). “Everghem”. Een topografische prent, met de hand ingekleurd (16 x 23 cm).

    ”Deinze”. Une ancienne carte attribuée à Blaeu (15 x 23 cm). “Everghem”. Une image mise en couleurs à la main (16 x 23 cm).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #776

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 132 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #253

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #404

    “De Heilige Familie”. Een groep van verzilverd metaal op houten voetstuk, maar zonder stolp.

    ”La Sainte Famille”. Un groupe en métal argenté sur un socle en bois, sans cloche.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444

    “Strandpaviljoen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Jan V. Heel.

    ”Pavillon de plage”. Huile sur toile. porte la signature: Jan V. Heel.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #375

    Een armstoel van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en bois à patine blanche et partiellement polychrome, style Louis XVI, et revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    “Zittende Guan Yin op Fo-hond”. Een beeld van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt.

    ”Guan Yin assis sur un chien Fo”. Une statue en cloisonné sur cuivre rouge. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More