Similar lots by type
-
#259Felicien Rops‘Oude vrouw aan de kachel’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat, Félicien Rops.
‘Old Woman by the Stove’, a monochrome etching. Signed within the plate, Félicien Rops. -
#64Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed. -
#24Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.
A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated. -
#342Pat AndreaPeriod: 1942 - ....“Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.
"Summer evening training", a lithograph from 1970, signed and numbered outside the plate: 137/190. -
#559Jean Kirsch“Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.
"Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962. -
#62Herman VerbaerePeriod: 1906 - 1993“Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.
"View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#34Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned. -
#374Philippe Henri NoyerPeriod: 1917-1985‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.
'Lady Libellula,' a color lithograph. Signed Ph. Noyer, not numbered. -
#312Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.
A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
#582Giorgio De ChiricoPeriod: 1888 - 1978“Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.
"Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate. -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#89Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.
A mirror with a brass frame in Louis XV style. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#309Jef Eliaers“Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.
"Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil. -
#44Juul De Bruyne“Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed. -
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux. -
#134Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968“Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.
"Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947. -
#49Julien CélosPeriod: 1884-1953“Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat Julien Célos.
"Cityscapes". Triptych with three color etchings. Signed outside the plate Julien Célos. -
#314Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.
A mirror with a brass frame in the Louis XV style.
Other lots in this auction
-
#117Christofle FranceEen vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt.
A four-piece coffee and tea set in silver-plated metal. Marked. -
#279Tilla Van HeesPortret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.
Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet. -
#410Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds, total weight 0.60 ct. -
#93Christofle FranceEen set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.
A set of 7 silver-plated metal side plates, marked. -
#25Twee vazen uit hyalietglas met een decor van bloemen, de kleinste in Booms glas, eerste helft 20ste eeuw.
Two vases made of hyalith glass with a floral decoration, the smallest is Booms, first half of the 20th century. -
#256Een notenhouten armstoel met naaldwerk bekleed, met decor van een hofdame.
A walnut armchair upholstered with needlework depicting a court lady. -
#83Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad. Gemerkt: Carmen.
A silver-plated coffee and tea set with sugar bowl and milk jug on a tray. Carmen. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top. -
#551Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.
A bronze table lamp stand in rococo style. -
#113Drie etuis met telkens een stuk van 5 en één van 2.50 Zaire uit 1975. Ag 925/1000, resp. 35 g en 28.28 g. Ed. Royal Mint voor de Banque du Zaire.
Three cases each containing a coin of 5 and one of 2.50 Zaire from 1975. Ag 925/1000, weighing 35 g and 28.28 g respectively. Ed. Royal Mint for the Banque du Zaire. -
#96Een consoletafel in Louis-XV stijl, messing onderstel met groen marmeren blad.
A console table in Louis XV style, brass base with green marble top. -
#70Een paar geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and rubies totaling approximately 0.60 ct.

