Other lots by Torfs
-
#574Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#472Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35x25cmEstimate: € 60/80 -
#474Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Jonge vrouw met bloem”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Jeune femme à la fleur. Pastel sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 50/70 -
#479Leonardo TorfsPeriod: 1927- 2020
“Fluitspeler in de sneeuw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Joueur de flûte dans la neige. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#48
Drie verschillende vazen van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Trois vases différents en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37, 50 & 53 cmEstimate: € 60/120 -
#592Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#73
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges, één van Baudour. Eén met soliflor vaasje.
Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges dont un par Baudour. L'un avec un vase soliflore.No longer availableDim. 13,5 à 17 cmEstimate: € 60/90 -
#439
“Zonder titel”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Sans titre. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 31 cmEstimate: € 50/70 -
#159Roger Sr. PintensPeriod: 1931 - 2014
“Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.
“Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 800/1000 -
#164
“Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.
Mère de Dieu de Smolensk. Petit triptyque en laiton émaillé. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 9 x 10,5 cmEstimate: € 140/180 -
#460
Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.
Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#63
Een oud grendelgeweer.
Un vieux fusil à verrou.No longer availableDim. l: 118 cmEstimate: € 100/120 -
#260
Een paar 18 K geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
Une paire de bagues en or jaune 18 carats serties de cinq petits diamants.No longer availableDim. 1,37 gEstimate: € 120/150 -
#283
Een lot kristal, bestaande uit een kleine kleurloze punchbowl met vergulde rand en dito lepel, een lange roze designvaas en een geslepen kleurloze art decovaas.
Un lot de cristal, composé d'un petit bol à punch incolore avec bord et cuillère dorés, d'un long vase rose design et d'un vase art déco incolore taillé.No longer availableDim. H:5-40cmEstimate: € 60/80 -
#118E. Jannes
Een grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.
Un grand vase en biscuit, décoré de putti et d'une figure féminine (tête collée). Signé et marqué en bas.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120/200 -
#458
Bronzen cartelklok. Klein letsel aan de wijzerplaat, uurwerk vervangen. Tijdperk Napoleon III. Met sleutel.
Pendule cartel en bronze. Cadran légèrement endommagé, mouvement remplacé. Epoque Napoléon III. Avec clé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 60/80