Similar lots by type
-
#249Stephan Gorus“Bloeiende bomen bij de hoeve”. Olie op paneel. Gesigneerd.
”Arbres en floraison près de la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 55 / 65 -
#559“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160 / 180 -
#659Jozef Adriaan Callaerts“Haven van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le port d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#194Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953“Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#214Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#632Jacques Delvaux“Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#639Alfons Waterschoot“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#602“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850 / 900 -
#694“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.No longer availableDim. 9 x7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#244Konstantin SzewczenkoPeriod: 1915 - 1991“De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 180 / 240 -
#222J. Decoster“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#704Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Felix De Boeck“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220 / 280 -
#564“Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.
”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#679I. Werny“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Step“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#562“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#234Jules De Cort“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#594Han Snel“Balinese markttaferelen.” Een paar werken, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘09.
”Scènes maréchales du Bali”. Quelques oeuvres, techniques mixtes sur toile. Signées et datées ‘09.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 850 / 900 -
#709Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
Deux miniatures Moghul sur soie, encadrées.No longer availableDim. 31,5 x 24 cmEstimate: € 55 / 65 -
#569“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#162Victor Quienen“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220 / 260
Other lots in this auction
-
#429William de Gouve de Nunques“Veldwegel”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1923.
”Petit chemin dans les champs”. Pastel sur papier. Monogrammé et daté.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#543Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloemen en vogels en op de zijkanten met Fo-honden in hoogreliëf. Eind XIXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose de fleurs et oiseaux, et sur les côtés des chiens de Phô en haut-relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Mosselvrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femmes et moules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 240 / 280 -
#292Visconti“Jager in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chasseur dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#7Val St. LambertEen groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.
Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#193“Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1930. Uitgave met prachtige met leder beklede kaft en met. binnenin twee etsen op zijde. Zeer goede staat.
”Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. van Dieren. Anvers, 1930. Une édition avec couverture en cuir magnifique et deux eaux-fortes sur soie. En excellent état.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#799Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt. Eén vaas gebarsten.
Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base. Un vase accidenté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#337“Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. Ed. Manteau. Brussel, 1944.
”Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. ed. Manreau. Bruxelles, 1944.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#706Een Kaukasisch handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis de Caucase en laine noué main.No longer availableDim. 170 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#740Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60 / 80 -
#714Rioul“Edel koppel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple noble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 200

