Similar lots by type
-
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280 -
#564
“Theekransje op het strand.” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “ Willy Sluiter”.
”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 220/240 -
#602
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850/900 -
#249Stephan Gorus
“Bloeiende bomen bij de hoeve”. Olie op paneel. Gesigneerd.
”Arbres en floraison près de la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 55/65 -
#234Jules De Cort
“Bloemenstilleven”. Schilderij, Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 160/180 -
#704
Een miniatuur van een biddende vrouw. Gesigneerd.
Une miniature représentant une dame qui prie. Signée.No longer availableDim. 10 cmEstimate: € 40/50 -
#194Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#562
“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220/240 -
#659Jozef Adriaan Callaerts
“Haven van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le port d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100/140 -
#632Jacques Delvaux
“Naakt op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Nu sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 120/160 -
#222J. Decoster
“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 62 cmEstimate: € 200/250 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#694
“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.No longer availableDim. 9 x7 cmEstimate: € 25/35 -
#689Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Hoeve in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermette dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#709
Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
Deux miniatures Moghul sur soie, encadrées.No longer availableDim. 31,5 x 24 cmEstimate: € 55/65 -
#244Konstantin SzewczenkoPeriod: 1915 - 1991
“De rabijn en de leerling”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le rabbin et l’étudiant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 180/240 -
#639Alfons Waterschoot
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#569
“Uitstap op het strand.” Olieverf op board. Draagt een handtekening. Achteraan toegeschreven aan Henry Saint - Clair.
”Sortie à la plage”. Huile sur carton. Porte une signature. Dédicace au dos, à Henry Saint-Clair.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/180 -
#162Victor Quienen
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#214Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45,5 x 60,5 cmEstimate: € 220/280 -
#594Han Snel
“Balinese markttaferelen.” Een paar werken, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘09.
”Scènes maréchales du Bali”. Quelques oeuvres, techniques mixtes sur toile. Signées et datées ‘09.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 850/900 -
#559
“Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.
”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 160/180 -
#679I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#219Step
“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#171
Een ebbenhouten kruisbeeld met een fijn gesneden corpus van lindehout. Het voetstuk versierd met een Lam-Gods van ingelegd ivoor.
Un crucifix en ébène au corpus en tilleul délicatement sculpté. Le pied à décoration de l’agneau mystique en ivoire incrusté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200/250 -
#766Yahyali
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 87Estimate: € 40/60 -
#48
Een Hollands kistje van lindenhout, versierd met kerfsnijwerk. Vroeg XIXe eeuw.
Un coffret hollandais en tilleul, décorations de sculptures.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 65/75 -
#658
“Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.
”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#691
Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase pansu en porcelaine de Chine au décor polychrome de pêches. Monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#139Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100/150 -
#601
Een antiek bronzen Boeddhahoofd op houten sokkel. Thailand.
Une tête de Bouddha en bronze antique sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#450Hummel
Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.
Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 120/140 -
#511
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100/150 -
#293
Een paar bronzen ratten op marmeren sokkels, vermoedelijk Japans. Beschadigingen aan één van de sokkels.
Deux rats en bronze sur socles en marbre, probablement japonais. Dégâts sur un socle.No longer availableDim. L: 20 cmEstimate: € 150/200 -
#204
“Man met hooivork”. Een antiek wandtapijt.
”Homme et fourche”. Un tapis antique.No longer availableDim. 124 x 92 cmEstimate: € 200/300 -
#752
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met een koperen schilderijezeltje.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et avec un chevalet en cuivre.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 40/50