#479Pilar GonzálezPeriod: °1945 Santiago“En de muziek was geboren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.
"And the music was born." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the back.No longer availableDim. 78,5 x 128 cmEstimate: € 150 / 250 -
#344BochEen kleurrijke vaas met vergulde afrondingen. Gemerkt Keraluc.
A colorful vase with gilded finishes. Marked Keraluc.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#154Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#191Een geboetseerd beeld van een paardenkop, met herstelwerk aan een oor.
A sculpted statue of a horse head, with restoration work on one ear.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 150 / 250 -
#246Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#171“L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#506Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
#652“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#102Jules De CortPeriod: 1918-1999‘Zonnebloemen’, olieverf op doek, gesigneerd Jules De Cort.
'Sunflowers', oil on canvas, signed Jules De Cort.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#144Jean François PortaelsPeriod: 1818-1895“Jeunes Filles Orientales”. Een schilderij, olierverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuw.
"Young Oriental Girls". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 400 / 600 -
#306Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
#134Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 200 / 300