#694Een rond houten barkastje met gesculpteerde details, 2 deurtjes en geslepen glas.
A round wooden bar cabinet with sculpted details, 2 doors, and beveled glass.No longer availableDim. 78 x Ø 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634“De boterkarnster”. Een beeld van gepatineerd brons.
"The butter churner." A sculpture in patinated bronze.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#706Een antiek houten salontafel met gebogen X vorm poten en uitschuifbaar blad met glazen midden.
An antique wooden coffee table with curved X-shaped legs and extendable top with glass center.No longer availableDim. 58 x 60 x 108Estimate: € 60 / 90 -
#654Een design vaas van blauw wit glas met rode spiraal.
A design vase of blue and white glass with a red spiral.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 70 / 80 -
#189Vier stuks Hollands art nouveau plateelwerk. Een knobbelvaas van Goedewagen-Distel (H. 28 cm), een balustervaas en een obconische vaas (H. 24,5 cm) van Fiso Goedewagen (H. 23 cm) en een coupe van De Distel gemerkt Friso (H. 13 cm).
Four pieces of Dutch Art Nouveau pottery. A knobbly vase by Goedewagen-Distel (H. 28 cm), a baluster vase and an obconical vase (H. 24.5 cm) by Fiso Goedewagen (H. 23 cm), and a bowl by De Distel marked Friso (H. 13 cm).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#662Een Aziatisch houten gesculpteerd masker van Naga Raksha met 3 Cobra’s.
An Asian wooden sculpted mask of Naga Raksha with 3 Cobras.No longer availableDim. 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#395“Push-up”. Een sculptuur uit één stuk hout gesneden met een sleutelgat. Draagt een monogram onderaan.
"Push-up". A sculpture carved from a single piece of wood with a keyhole. Bears a monogram at the bottom.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#268Biondan“Knielend meisje met rozen.” Gelakt metaal. Italiaans werk.
#7Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias) op verzilverd schaaltje.
An English table set with two jars with silver lids, marked London, 1868, H J Lias & Son on silver-plated dish.No longer availableDim. h 10 x l 29 cmEstimate: € 30 / 50