#175Een grote design eet-vergadertafel.
#111Een handbeschilderde porseleinen lampenvoet met verguld bronzen delen.
A hand-painted porcelain lamp base with gilded bronze parts.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#178Een witmarmeren beeld met een voorstelling van Napoleon met adelaar onderaan.
A white marble statue depicting Napoleon with an eagle at the base.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#449Alfons Blomme‘Huizen met toren’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.
#630Heinrich, GermanyEen uitgebreid Duits porseleinen servies met bloemendecor. Decor Parnass.Bestaande uit: 12 koppen (1 randschilfer), 12 schoteltjes, 12 desertborden, 1 lange schotel, 1 sauskom, 12 diepe borden, 12 platte borden, 1 melkkan, 1 suikerpot, 2 kleine & 2 grote ovale schalen, 1 grote taartschaal, 1 terrine, 2 slakommen. 72 stuks totaal.
An extensive German porcelain dinner service with flower decoration. Decor Parnass. Consisting of: 12 cups (1 rim chip), 12 saucers, 12 dessert plates, 1 long dish, 1 sauce boat, 12 soup plates, 12 dinner plates, 1 milk jug, 1 sugar bowl, 2 small & 2 large oval dishes, 1 large cake plate, 1 tureen, 2 salad bowls. Total of 72 pieces.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#211Een grote geelkoperen kerkkandelaar in renaissancestijl met 17 lichtpunten op 4 niveaus.
#448Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
#584Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.
#698Een paraplubak in Torhouts aardewerk met een decor van bomen, zwanen, libellen en een molen.
An umbrella stand in Torhout earthenware with a decoration of trees, swans, dragonflies, and a windmill.No longer availableDim. h 58.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op 4 tapse poten. Met 2 kwartlades en inlegwerk versierd.
A round veneered walnut card table with a hinged top, lined with felt and standing on 4 tapering legs. Featuring 2 quarter drawers and decorated with inlay work.No longer availableDim. 76 x Ø 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
A wooden corner display cabinet with a glass door, 2 shelves, and lower section with a wooden door.No longer availableDim. 185 x 99 x 37 cmEstimate: € 120 / 180