#383Een lot van drie vintage bureau/nachtlampjes in oranje metaal en chrome.
A lot of three vintage desk/night lamps in orange metal and chrome.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#398Een Chinese replica van een 16e eeuwse Ming Dynasty terracotta beeld van de god van de weelde Tu Di Kuong.
#568Een houten gesculpteerde staf met leeuw bovenaan, Fon Dahomey, Benin.
A wooden carved staff with a lion on top, Fon Dahomey, Benin.No longer availableDim. 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#373Een groot sierstuk gedecoreerd met bloemen en putti van porselein. Italiaans werk.
#87Een extra grote koekoeksklok uit het zwarte woud. Rijkelijk versierd met snijwerk.
An XXL cuckoo clock from the Black Forest. Richly decorated.No longer availableDim. h 167 cmEstimate: € 150 / 250 -
#92A. Matthyssens“Een zomerse picknick”. Een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd A. Matthyssens.
"A summer picnic". A painting, oil on panel, signed A. Matthyssens.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140 / 180 -
#90Een 18 karaats witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 10,27 gEstimate: € 800 / 1000 -
#530Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
An 18 kt white gold heart-shaped ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.No longer availableDim. 4,15 g maat: 54Estimate: € 650 / 750 -
#594Zannata“Road Lightening”. Een moderne sportfiets, maat 50, 21 versnellingen.
"Road Lightening". A modern sports bicycle, size 50, 21 gears.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#124G. Claassen“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 300 / 500