#235DelheidEen zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.
A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.No longer availableDim. 800 ‰ 270 g - L 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#512Emile LecomptePeriod: 1866 - 1938‘Boszicht in het Zoniënwoud’, olieverf op doek, gesigneerd Emile Lecompte en gedateerd 1933.
‘Forest view in the Sonian Forest’, oil on canvas, signed by Emile Lecompte and dated 1933.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 340 / 480 -
#339Gilbert Hugon‘Bos met rustende man’, olieverf op doek, getekend. Nam deel aan de 15de tentoonstelling Cercle Artistique de Tournai, 1899.
'Forest with resting man’, oil on canvas, signed. Took part in the 15th exposition of the Cercle Artistique de Tournai in 1899.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#491BambaraEen gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
#285Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#33Een bronzen beeldje van een zittende poes, naar Barye.
#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#634“De boterkarnster”. Een beeld van gepatineerd brons.
"The butter churner." A sculpture in patinated bronze.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#250Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#644Een vaas van Chinees porselein met vierkante doorsnede. Famille verte decor van personages in diverse scènes. Onderaan een merk refererend aan de Kangxi periode.
A Chinese porcelain vase with a square cross-section. Famille verte decoration of figures in various scenes. Mark at the bottom referring to the Kangxi period.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 100 / 120