#702Een milieu-de-table van verzilverd metaal, gedecoreerd met engelen.
#266Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
#235DelheidEen zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.
A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.No longer availableDim. 800 ‰ 270 g - L 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#160Een lange parelhalssnoer zonder slot.
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
#394“Indonesische Krijgster”. Een schilderij op fluweel doek in gesculpteerd kader.
"Indonesian Warrior". A painting on velvet cloth in a sculpted frame.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Een art deco coupe van aardewerk versierd met twee vrouwen. Gemerkt 1829.
An Art Deco bowl in faience decorated with two women. Marked 1829.No longer availableDim. 25 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#685Een spiegel in Regency stijl met twee bijbehorende appliques.
#711Vieux de BruxellesEen Vieux-Bruxelles porseleinen servies met verguld decor. Bestaande uit thee- en koffiekan, melkkan, suikerpot, 4 kopjes en schoteltjes.
#178Een witmarmeren beeld met een voorstelling van Napoleon met adelaar onderaan.
A white marble statue depicting Napoleon with an eagle at the base.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#256Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.
A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.No longer availableDim. h 105 cmEstimate: € 250 / 350