#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#142Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#663Een Japans porseleinen lacquer vase. Verfschade aan de binnenzijde, onderaan gemerkt. Meiji.
#658Een Aziatisch opiumweegschaaltje in gesculpteerd houten doosje.
An Asian opium scale in a carved wooden box.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,33 ct. G SI1.
#16Een salontafel met organisch gevormde kunststoffen basis in witte hoogglans en ovaal glazen blad.
A coffee table with an organically shaped white high-gloss plastic base and an oval glass top.No longer availableDim. 42,5 x 115 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Garden workers". A German multicolored porcelain figurine. Marked at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 80 / 120