#313Een vintage verlichte wereldbol, Columbus Aardglobe Duplex.
#394“Indonesische Krijgster”. Een schilderij op fluweel doek in gesculpteerd kader.
"Indonesian Warrior". A painting on velvet cloth in a sculpted frame.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#123Cyriel De BrauwerPeriod: 1914-1989“Verlegen naakt”. Een bronzen beeld, onderaan monogram CDB. En “naakt”, een houten gesculpteerd beeldje, onderaan gesigneerd.
"Shy nude": A bronze statue, with monogram CDB at the bottom. And "nude": a wooden sculpted figurine, signed at the bottom.No longer availableDim. 54 & 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#87Een extra grote koekoeksklok uit het zwarte woud. Rijkelijk versierd met snijwerk.
An XXL cuckoo clock from the Black Forest. Richly decorated.No longer availableDim. h 167 cmEstimate: € 150 / 250 -
#16Een salontafel met organisch gevormde kunststoffen basis in witte hoogglans en ovaal glazen blad.
A coffee table with an organically shaped white high-gloss plastic base and an oval glass top.No longer availableDim. 42,5 x 115 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#34Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.
An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#151Carl Werner Hutchenreuter“Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.
"Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#229“Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#213Een extra grote aardewerken jardinière, weelderig gedecoreerd met strikken en goudkleurige medaillons met de beeltenis van een voorname dame.
An extra large earthenware jardinière, extravagantly decorated with ribbons and gold-colored medallions depicting the portrait of a noble lady.No longer availableDim. h 34 x Ø 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#657Een set van drie stolpen met hieronder een Vieux-Bruxelles set van een Madonna en twee vaasjes.
A set of three domes with a Vieux-Bruxelles set of a Holy Mother and two small vases underneath.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 60 / 80