#375Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel met florale gobelin zitting en bijhorend voetbankje.
A sculpted, patinated wooden armchair with floral tapestry seat and matching footstool.No longer availableDim. 81 x 59 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#253De Porceleyne Claeuw Defts BlauwEen Delfts blauw-wit aardewerken tabakspot met messing deksel. Decor met rokende Indiaan en opschrift “TONCA”. Onderaan gemerkt “De Porceleyne Claeuw”.
A Delft blue and white earthenware tobacco jar with brass lid. Decorated with smoking Native American and inscription "TONCA". Marked "De Porceleyne Claeuw" at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#110Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. D-E VVS1.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct. D-E VVS1.No longer availableDim. 5,50 g maat: 56Estimate: € 1400 / 1500 -
#399Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.
#580Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.05 ct.No longer availableDim. 5,60 g maat 61Estimate: € 1000 / 1200 -
#59Frans Vantongerloo“Mevrouw van Tongerloo”. Een portret, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Mrs. van Tongerloo". A portrait, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541Weimarer PorzellanEen groot 80-delig kobalt blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw
A large 80-piece cobalt blue dinnerware set by Weimar Porzellan, Katharina design 20003/38 Genuine Weimar Cobalt 20th century.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#231Een houten likeurkeldertje met inlegwerk en kristal, 21- delig, 1 glaasje met breukschade.
A wooden liqueur cellar with inlaid work and crystal, 21 pieces, 1 glass with damage.No longer availableDim. 22,5 x 28,5 x 29,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#242T. Maes‘Pittoresk dorpszicht’, olieverf op doek, gesigneerd T. Maes.
'Picturesque village view', oil on canvas, signed T. Maes.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#579Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.
A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 69 cm (incl. glas)Estimate: € 80 / 120