#679Een opaalglazen bonbonnière met deksel en floraal decor. Op gedreven koperen voet.
An opaline glass candy jar with lid and floral decoration. On a cast copper base.No longer availableDim. 14 x Ø 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634“De boterkarnster”. Een beeld van gepatineerd brons.
"The butter churner." A sculpture in patinated bronze.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#344BochEen kleurrijke vaas met vergulde afrondingen. Gemerkt Keraluc.
A colorful vase with gilded finishes. Marked Keraluc.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#452“Rustende man”, een driedimensionele églomisé. Gesigneerd links onder en gedateerd 1982.
"Resting man", a three-dimensional églomisé. Signed lower left and dated 1982.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#311Een messingen plafonnière met geslepen en gesatineerde glazen coupe.
A brass ceiling light with cut and frosted glass bowl.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 40 / 80 -
#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,64 ct. G SI2.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. G SI2.No longer availableDim. 3,20 g maat: 57Estimate: € 900 / 1000 -
#227Een gedreven geel koperen jardinière. Gedecoreerd met een wapenschild met hierin een leeuw en een kroon hierboven.
A spirited yellow copper jardinière. Decorated with a coat of arms featuring a lion and a crown above it.No longer availableDim. h 116 x Ø 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#737Een drievoudig vaasje van polychroom aardewerk versierd met personages en met opschrift St. Brevin-les-Pins. Quimper, genummerd 871-7.
A triple vase of polychrome earthenware decorated with characters and inscribed St. Brevin-les-Pins. Quimper, numbered 871-7.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#310Delvaux FranceEen zwart lederen handtas met lange verstelbare riem. Gebruikssporen.
A black leather handbag with long adjustable strap. Signs of wear.No longer availableDim. 20 x 22 cmEstimate: € 180 / 250