#581Capodimonte“Oma leest voor”. Een meerkleurig biscuit groep. Onderaan gesigneerd en gemerkt.
#332Paul BoonaertPeriod: °1946“Vlaamse Ardennen”. Een kleurdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 26/150.
"Flemish Ardennes." A color print on paper, signed at the bottom outside the plate, dated 1981, and numbered 26/150.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902
A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231Een houten likeurkeldertje met inlegwerk en kristal, 21- delig, 1 glaasje met breukschade.
A wooden liqueur cellar with inlaid work and crystal, 21 pieces, 1 glass with damage.No longer availableDim. 22,5 x 28,5 x 29,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
A set of six French carved chairs, ecru and gold patinated, upholstered in old pink fabric with flower motifs. Front wheels.No longer availableDim. 93 x 53 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#613Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
#266Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
#15Paul HellerPeriod: 1935Een grote bonbonniere in Booms glas, door Paul Heller.
A large candy dish in Boom glass, by Paul Heller.No longer availableDim. h 17 x Ø 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Een paar bronzen kandelinn de vorm van Griekse sfinxen op marmeren voet.
A pair of bronze Greek sphinx candlesticks on marble base.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#229“Zicht op het Begijnhof te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#283Een paar art-nouveau keramische vazen, gemerkt mer de letters DB en een anker, genummerd 1346.
A pair of Art Nouveau ceramic vases, marked with the letters DB and an anchor, numbered 1346.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120