Other lots by Capodimonte
Similar lots by type
-
#234LimogesEen siervaas van meerkleurig en deels verguld porselein.
Vase décoratif à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#651Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#203Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#633Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#1073Vacchetti Essevi“Biddende vrouw”. Een buste van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
”Femme priante.” Un buste en porcelaine italienne polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1091Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1098Een lot van acht schenkkannetjes van lusterware. Derbyshire.
Un lot de huit verseuses en lusterware. Derbyshire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#882Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927“Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#812M.I. HummelEen lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Lot de quatre statuettes en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 8,5 - 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#399Royal Albert Bone ChinaEen lot van 10 diverse kopjes en schoteltjes van Engels porselein. Met polychrome bloemenmotieven.
Lot de 10 tasses et soucoupes divers en porcelaine anglaise. Motifs de fleurs polychromes.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#879Albath & KaiserEen lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un lot d’objets en porcelaine de Bavière comprenant un petit vase balustre, un plat à tarte et pelle à tarte, avec un décor fleuri polychrome et dorures.No longer availableDim. h: 29 & Ø; 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#661Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#380Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600 / 800 -
#98Houten console ondersteund door een barokke engel.
Console en bois sculpté portée par un angelot de style baroque.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#648Jef LambeauxEen vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#161Twee cachepots van Sèvresporselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen in vergulde uitsparingen en op kobaltblauwe fond. Met verguld koperen montuur en voet. Onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.
Deux cache-pot en porcelaine de Sèvres à décor polychrome de personnages et de fleurs dans des cartouches dorées sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre doré. Marque sous la base. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 300 / 400 -
#650Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300 / 400 -
#608Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.
Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1093Een lot Beiers porselein, bestaande uit een terrine met vergulde randen, vier verschillende kopjes met ondertasjes en vier schaaltjes met decors van de vier jaargetijden. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines de Bavière comprenant une terrine aux bords dorés, quatre tasses et soucoupes diverses et quatre petits plats aux décors des quatre saisons. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#1014Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.
Petite chapelle contenant un saint en plâtre.No longer availableDim. H: 102 cmEstimate: € 25 / 50 -
#127Een poluchrome houten Heilige met vissen.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint aux poissons.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#613Geert Kunen“Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.
“Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#548Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#852Ogata GekkoPeriod: 1859-1920“De snoeiers”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
”Les découpeurs.” Une gravure sur bois. XIXième siècle.No longer availableDim. 35 x 21,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#573Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 240 -
#737Een lot oude fototoestellen, een 8mm filmprojector en toebehoren.
Un lot de caméras, un projecteur 8 mm et attributs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#532“Marine”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Marine”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#932Ogata GekkoPeriod: 1859-1920“Geisha’s”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Geishas.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 35 x 23,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#801Een stuk amethist, versierd met drie papegaaien van roze en groen jade.
Une pièce en améthyste avec un décor de trois perroquets en jade vert et rose.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#747Een Imari theesetje, bestaande uit een theepot, een suikerpot en een kommetje. Enkele haarscheuren en kleine beschadigingen. Japan, XIXe eeuw.
Un service à thé Imari, comprenant une théière, un sucrier et un pot. Quelques dégâts. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#390Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een centrale saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir central de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#918Een Art Nouveau milieu de table en vloeiblok. We voegen er een kandelaar aan toe. Allen uit koper.
Un milieu de table Art Nouveau et un protège bureau à buvards. Nous ajoutons un chandelier d’église en cuivre.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#623Paar dekselvaasjes van cloisonné. Chinees werk.
Paire de vases couverts en cloisonné. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#525MeshedPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 191 x 139 cmEstimate: € 80 / 120

