Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jongen op muilezel”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt en gedateerd 1989. Teugels manco.
“Jongen op muilezel”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt en gedateerd 1989. Teugels manco.
Royal Dux

“Jongen op muilezel”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt en gedateerd 1989. Teugels manco.

"Garçon sur une mule". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué et daté en bas 1989. Rênes manquantes.
Dim. h: 38 cm
SKU: 2806220287.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #287
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Royal Dux

  • #217
    Royal Dux

    “Strijdwagen”. Een grote groep van blauw-wit en verguld porselein. Gemerkt onderaan en met label.

    "Char". Un grand groupe de porcelaine bleu-blanc et doré. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #588
    Goebel, Germany

    “Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.

    “Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #322

    Pique-fleurs van wit en groen kristal.

    Pique-fleurs en cristal blanc et vert.
    No longer available
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #409
    J. Van Durme

    Aquatint. Gesigneerd en genummerd 3/5.

    Aquatinte. Signée et numérotée 3/5.
    No longer available
    Dim. 69 cm x 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #72
    Jef Louis Van Leemputten

    “Een haan en kippen in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (ook achteraan).

    "Un coq et des poules dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé (également au dos).
    No longer available
    Dim. 18 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #319

    Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.

    Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #338
    J. G. Durand, France

    Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ringdecor. Gemerkt.

    Vase en cristal incolore à décor d’anneaux taillées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #678
    Goebel, Germany

    “Tunefull angel”; “Guiding angel” & “Shining light angel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 359, 357 & 358. Bijgevoegd een engeltje met speelgoedpaard met kaarsje.

    "Tune full angel" ; « Ange guide » et « Ange de lumière brillante ». Trois figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No 359, 357 & 358. Ajout d'un ange avec un cheval jouet avec bougie.
    No longer available
    Dim. h: 7 & 7,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #323

    Een reisklokje en een reiswekkertje in messingen kastjes. Het eerste gemerkt ‘Blessing’. Het tweede jaren ‘30.

    Une horloge de voyage et un réveil de voyage dans des armoires en laiton. Le premier marqué 'Bénédiction'. La deuxième des années 1930.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    “Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.

    "Danseur". Une statue en bronze avec une base en pierre bleue. À Bruno Zack. Avec cachet bronze.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #324
    Louis Leijs

    “Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.

    "Voorzight eene Vitrin". Un dessin technique de 1911.
    No longer available
    Dim. 58 cm x 71 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #603
    Goebel, Germany

    “Unter der Lanterne”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste editie uit de ‘Trio Collection’. 1996. Onderaan gemerkt en genummerd 10638/20.000. No. 757. Op houten voetstukje.

    "Unter der Lanterne". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Première édition de la 'Trio Collection'. 1996. Marqué et numéroté 10638/20.000 en bas. no. 757. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm (z.s.)
    Estimate: € 55 / 80
  • #573
    Goebel, West-Germany

    “In Tausend Ängsten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 201/1.

    « In Tausend Ängsten ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 201/1.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More