Other lots in this auction
-
#183“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpents”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#226Een tweeledige beeldenkast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met leeuwenkoppen en kariatiden.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, décoration de têtes de lions et de cariatides.No longer availableDim. 210 x 155 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#692“Nieuwjaar. Een dansende man en kind”. Houtsnede. Kubota Shunman (?).
”Nouvel An. Un homme qui danse et un enfant”. Une gravure sur bois. Kubota Shunman. (?).No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#70Een 18 karaats roze gouden ring in de vorm van een slang bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or rose 18 ct en forme de serpent sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 12,94 gEstimate: € 800 / 900 -
#571Een paar gebeeldhouwd hardhouten beelden. Zuidoost Azië
Une paire de statues en bois dur sculpté. Asie du Sud-Ouest.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 200 / 240 -
#816Een Chinees wollen karpetje.
Une carpette de Chine en laine nouée main.No longer availableDim. 161 x 77 cmEstimate: € 20 / 25 -
#687Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.
Un panneau publicitaire en forme de boucher.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#775Een Engelse ronde tafel met klapblad.
Une table ronde anglaise à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620Vier gezwarte perenhouten tabaksdoosjes, waarvan drie met een deksel bekleed met bruin schildpad. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage.
Quatre petites tabatières en poirier noirci dont trois ont le couvercle couvert d’écaille brune. Epoque Napoléon III. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#558Een balustervaas en een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. Omstreeks 1900. De balustervaas op houten sokkel,
Un vase balustre en un pot à couvercle en porcelaine de Chine, décoration de pivoines polychromes. +- 1900.No longer availableDim. h: 85 & 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#383Een lot van 18 strips uitgegeven bij de Standaard Uitgeverij, waarbij elf albums van ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, een album van ‘Waterland’, een alum van Pieter Aspe, een album ‘De Poweet op de Reddelberg’, twee albums van ‘Scorpio’, een album van ‘Mieleke Melleke Mol’ en een album van ‘Kowalski’.
Un lot de 18 bandes dessinées par Standaard Uitgeverij, dont 11 albums de ‘Piet Pienter en Bert Bibber’, 1 album de ‘Waterland’, 1 album de ‘Pieter Aspe’, 1 album ‘De Poweet op de Reddelberg’, 2 albums de ‘Scorpio’, 1 album de ‘Mieleke Melleke Mol’ et 1 album de ‘Kowalski’No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#63Een antiek eikenhouten koffertje, versierd met ingelegde motieven op de zijkanten en het deksel versierd met een gebeeldhouwde voorstelling van het Heilig Hart.
Un coffret en chêne antique, décoration d’incrustations sur les côtés et le couvercle avec représentation sculpté du Sacré Coeur.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 60 / 80

