Other lots in this auction
-
#289L. Van Lint
“Vissersboten bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#487
Chinees vaasje met vrouwenfiguren. Onderaan gemerkt.
Un petit vase chinois à figures féminines. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50 / 55 -
#329Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Moeder en kind”. Olieverf op doek & “Koppel bij zonsondergang”. Een kleurtekening. Beide gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. “Couple et coucher de soleil”. Un dessin. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 & 20 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#197
“XIXe eeuws straatzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Vue de rue du XIXe siècle”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#53
Een gesculpteerde albasten siercoupe op voet, versierd met bladeren.
Une coupe en albâtre sur pied, décoration de feuilles.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Spinner. Hamme”. Ets. Gesigneerd en genummerd 39/50 buiten de plaat.
”Fileur. Hamme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 39/50 hors planche.No longer availableDim. 33 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#159Fernand Venckeleer
“Stilleven met chrysanten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, chrysanthèmes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#175Delvaux
Een handtas in blauw savanneleder met originele stofzak.
Sac à main en cuir Savanne bleu. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#11
Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#123
Driedelig stel van twee vazen en een coupe van Boheems kristal. Blauw gekleurd in de massa.
Un ensemble à trois pièces en cristal de Bohème, comprenant une coupe et deux vases. Bleu dans la masse.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#603
Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.
Bouddha agenouillé en bois doré et polychromé. Thaï.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 420 / 460 -
#794Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80 / 120