Other lots in this auction
-
#378Val St. Lambert
Een coupe van rood en kleurloos geslepen kristal.
Une coupe en cristal taillé incolore et rouge.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267
Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.
Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#439Benard direxit
“Diamantaire lapidaire metteur en oeuvre”. Een serie van zes gravures m.b.t. de diamantbewerking.
”Diamantaire lapidaire metteur en oeuvre”. Une série de six gravures en relation avec la diamanterie.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#571
Een paar bronzen consoles, versierd met olifantenkoppen.
Paire de consoles en bronze décorées de têtes d’éléphants.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500 / 600 -
#337
Een lot postkaarten met zegels. Eerste-dags- en speciale uitgaven. Internationaal. Evenals een album met oude prentkaarten over Kortrijk en een doos et chromo’s, sportfoto’s en F.D.C.’s.
Un lot de cartes postales et timbres postes. Timbres postes au cachet premier jour et éditions spéciales. International. Un album d’anciennes cartes postales en relation avec la ville de Courtrai et une boîte de chromos, photos de sport et F.D.C.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#433
Drie Chinese borden van aardewerk. Restauraties.
Trois assiettes chinoises en faïence. Restaurées.No longer availableDim. Ø: 20 - 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#495
Een grote reeks XIXe eeuwse gravures:- “Les Grands Palais de France - Les Trianons”. Pierre de Nolhac. Paris, XIXe eeuw. Twee samengevoegde delen in slechte staat.- “Les Grands Palais de France - Versailles”. Pierre de Nolhac. - “Chateaux de la Vallée de la Loire”.
Un lot de gravures du XIXième siècle:- “Les Grands Palais de France - Les Trianons”. Pierre de Nolhac. Paris, XIXe siècle. Deux paries, reliées, en mauvais état.- “Les Grands Palais de France - Versailles”. Pierre de Nolhac. - “Chateaux de la Vallée de la Loire”.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#451
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een krokodil en een rijtje van zes olifantjes op houten sokkel.
Une défense sculptée en forme de crocodile et une rangée de six petits éléphants en ivoire sur socle en bois.No longer availableDim. l: 56 & 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#662Harry Elliot
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#373Märklin
Een lot Märklin bestaande uit een werkende diesel-loc, twee wagons in originele doos, acht wissels en één kruiswissel, ongeveer 60 rails ( rechte en gebogen), enkele kleine accessoires en 4 catalogi.
Un lot Märklin: une locomotive à diesel en état de marche, deux wagons dans leur emballage d’origine, huit changeurs et un changeur en croix, +- 60 rails (droits et courbés), quelques accessoires et 4 catalogues.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#425Kayseri
Een Turks kleedje met vijf Mirabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 200 / 300 -
#656
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revetue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200 / 240