Other lots in this auction
-
#39Jean Baptiste Joseph Wynantz
Drie zichten op Gent, aquarel op papier. Uit een grote collectie stadsgezichten van Gent. Allen gesigneerd en gedateerd 1819; 1820 & 1829.
Trois vues de Gand, aquarelle sur papier. Partie d’une grande partie de vues de Gand. Tous signés et datés 1819 ; 1820 & 1829.No longer availableDim. 17 x 25 cm, 25 x 38 cm & 25 x 38 cmEstimate: € 150/200 -
#481
Een antieke dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemenmotieven. Beschadiging aan de binnenrand en een restauratie aan het deksel.
Vase ancien à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de motifs floraux. Dommage au bord intérieur et restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 400/500 -
#106
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400/600 -
#615
Een Indisch Boeddhabeeld.
Statuette du Bouddha. Travail indien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#510M. mes Coche Bruxelles
Een rok en bijpassende bolero van fuchsia satijn met bijpassende kraag met strik. Onderaan panden van Brusselse kloskant.
Jupe et boléro assortis en satin fuchsia avec col assorti à nœud. Au fond, des panneaux de dentelles aux fuseaux de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#653
Zes antieke Chinees porseleinen borden.
Six assiettes anciennes en porcelaine de Chine.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 120/140 -
#36
Een kleine eikenhouten kofferbank.
Un petit banc-coffre en chêne.No longer availableDim. 80 x 90 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#239Kins Hodgkins
“Liggende vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Femme allongée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#45
Een fijn gebeeldhouwde Corpus Christi. Frankrijk, XVIIde eeuw. Sporen van oorspronkelijke polychromie, ledematen ontbreken. Herkomst: antiquair Herpels, Kortrijk 1980.
Un Corpus Christi finement sculpté. France, XVIIe siècle. Traces de polychromie d'origine, il manque des membres. Origine : antiquaire Herpels, Courtrai 1980.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60/80 -
#673
Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.
Un lot de six vases en poterie allemande émaillée différents, dont deux sont marqués par Bay Keramik.No longer availableDim. h: 11- 20 cmEstimate: € 35/50 -
#280
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten en diamanten baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,72 ct.No longer availableDim. 2,98 gEstimate: € 700/800 -
#382
“Skieër”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Opnieuw op te spannen.
"Skieur". Huile sur toile. Porte une signature. Toile à retendre.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/180