Other lots in this auction
-
#428H. VallaurisEen moderne geglazuurde aardewerken vaas, oranje in de massa. Gesigneerd onderaan. Pièce Unique.
A modern glazed earthenware vase, orange in the mass. Signed at the bottom. Piece Unique.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150 / 300 -
#33Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, zeer goede staat, middenbladen los, naamstempel), “De Witte Uil” (Ed. ?, omslag los, achterflap manco, naamstempel),”Lambiorix” (Ed. ?, omslag manco, naamstempel, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, goede staat, rug deels open, blok los, naamstempel), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, zeer goede staat, blok los, naamstempel), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, goede staat, sletige ru(..)
Suske en Wiske. Red series. “De Koning drinkt” (Ed. 1954, very good state, block loose, name stamp), “De Zwarte Madam” (Ed. 1951, very good state, middle pages loose, name stamp), “De Witte Uil” (Ed. ?, cover loose, back missing, name stamp),”Lambiorix” (Ed. ?,cover missing, name stamp, “De Stalen Bloempot” (Ed. 1954, good condition, back partly open, block loose, name stamp), “De Tuftuf-Club” (Ed. 1956, very good condition, block loose name stamp), “De Tamtamklopper” (Ed. 1956, good condition, (..)No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#558Een paar cloisonné vazen met rozentafereel in het decor. Op houten sokkel. Chinees werk.
A pair of cloisonné vases with a rose scene in the decor. On wooden base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
A pair of Louis XV brass candlesticks, beautifully etched throughout. 18th century.No longer availableDim. 24cmEstimate: € 100 / 125 -
#243Een bronzen tuinornament.
A bronze garden ornament.No longer availableDim. h 29 x b 29 cmEstimate: € 100 / 140 -
#94Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
A painting of an old farm with a windmill signed Gilain J.No longer availableDim. h 50 b 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
A sac-à-perles chandelier of crystal and copper with external lamps. Louis XVI style.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#121Emile JespersPeriod: 1862-1918Een terracotta art nouveau buste van een oriëntaalse dame. Laat XIXde eeuw.
A terracotta art nouveau bust of an oriental lady. Late 19th century.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#486KashanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
A hand-knotted Persian wool carpet.No longer availableDim. 360 x 249 cmEstimate: € 250 / 320 -
#83HergéLes Avontures de Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. Hard cover. Ed. Casterman 1955, eerste Franse uitgave in kleur. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. hard cover. Ed. Casterman 1955, first French edition in colour. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#184Drie grafische werken: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, ets. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, ets. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, tekening.
Two etchings and a drawing: A. Danse, “Le Satyre et le Paysan d’après Jordaens”, etching. Voyer, “Bethzabée aux Bains”, etching. Jan Duchêne 1976, “De Gratiën”, drawing.No longer availableEstimate: € 80 / 120

