Similar lots by type
-
#208Val Saint LambertEen schaal in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal vert et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#371Een oorvaasje van Luiks glas met decor van druiventrossen.
Un vase à oreilles en verre liégeois à décor de grappes de raisin.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#201Een groot lot glazen bestaande uit acht kleine en acht grote wijnglazen, zes champagnecoupes, zes likeur glaasjes en twaalf sherry glaasjes. Allen met een fraai bloemendecor in reliëf.
Un grand lot de verres composé de huit petits et huit grands verres à vin, six coupes à champagne, six verres à liqueur et douze verres à sherry. Le tout avec un beau décor floral en relief.No longer availableDim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#308Een vaas van groen en kleurloos glas met reliëfdecor van bloemen.
Vase en verre vert et incolore à décor en relief de fleurs.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 40 / 50 -
#203Val Saint LambertEen vaas in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal vert et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#173Val Saint-LambertEen kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry
Un vase en forme de calice soutenu par une main de cristal incolore et bleu. Signé Alain Thiry.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220 / 240 -
#577Een moderne ronde vaas van meerkleurig glas.
Un vase rond moderne en verre multicolore.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#581Een grote moderne vaas van rood glas.
Un grand vase moderne en verre rouge.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 160 / 180 -
#5Val Saint-LambertEen driehoekige schaal in deels blauw kristal.
Plat triangulaire en cristal en partie bleu.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#381Cenedese, Murano, VenetiëDrie eenden van gekleurd en ruw geschuurd glas. Onderaan gemerkt.
Trois canards en verre sablé coloré. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 24, 27 & 33 cmEstimate: € 70 / 100 -
#319Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#348Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.
Un ensemble de toilette de six pièces en verre jaune et incolore. Un abîmé sur le bord et un bouchon manquant. Nous ajoutons un bocal à couvercle et une bouteille de cristal incolore taillé.No longer availableDim. H:3-23cmEstimate: € 40 / 50 -
#567Een vaas van polychroom glas in de stijl van Murano.
Vase en verre polychrome de style Murano.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#25Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#285Een dekselpotje van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor en met vergulde motieven. Op bijhorend schoteltje. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Pot à couvercle en porcelaine de Limoges à décor floral peint à la main et motifs dorés. Sur présentoir. Marqué et signé en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#171Val Saint LambertEen fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.
Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#474“Mexicaans abstract.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Gedateerd 03/73.
"Résumé mexicain." Technique mixte. Porte la signature. En date du 03/73.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Porcelaines des Champs ElyséesEen sierterrine van meerkleurig Parijs’ porselein met handgeschilderd bloemendecor met vergulde motieven. Op bijhorende schotel. Onderaan gemerkt.
Soupière d'ornement en porcelaine parisienne multicolore à décor floral peint à la main avec des motifs dorés. Sur présentoir assorti. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#42Jacob Smits“Tafelgebed”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/120.
"Prière du soir". Une gravure. Signée et numérotée 31/120.No longer availableDim. 39 cm x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.
Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.No longer availableDim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#144Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Autoportrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#14Em. De Cooman“De Linde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 2/200 buiten de plaat. Gedateerd 1962.
"De Linde". Une gravure. Signée et numérotée 2/200 à l'extérieur de la planche. Daté 1962.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#397Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
Une vide-poche en laiton en forme de cygne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#570Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 300 / 350 -
#33Een schouwklokje van hout, metaal en kunststof. Het slingertje met twee porseleinen kindjes met jurk. Achter glas. Kleine restauratie aan een hoekje van het deksel en een sierelementje achteraan licht beschadigd.
Une pendule de cheminée en bois, métal et plastique. Le balancier avec deux enfants en porcelaine avec robe. Derrière une vitre. Petite restauration à un coin du couvercle et un élément décoratif au dos légèrement abîmé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#627Een aardewerken beeldje van een zittende figuur afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Restauratie aan de hals. Op een sokkel.
Statuette en terre cuite d'un personnage assis du nord du Ghana. 16e siècle. Restauration au col. Sur un socle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 140

