Other lots in this auction
-
#428
Een messingen koebel met lederen riem.
Une cloche à vache en laiton et ceinture en cuir.No longer availableDim. L. 67 cmEstimate: € 40/60 -
#871
Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableDim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 75/100 -
#326
Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
Une série de quatre chaises Art Nouveau, incrustations de nacre.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#44Célestine Vermoelen
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 25/35 -
#234
“Meisjesportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 600/800 -
#660
Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 x 47 cmEstimate: € 120/200 -
#452
Een paar ingekleurde XIXe eeuwse Engelse gravures, waarbij één met een voorstelling van een jockey.
Une paire de gravures anglaises du XIXème siècle en couleur, dont une avec une représentation d’un jockey.No longer availableDim. 8 x 12 cmEstimate: € 40/50 -
#811
Een gevarieerd lot van 42 strips, uitgegeven bij Le Lombard, met onder andere ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, enz.
Un lot varié de 46 bandes dessinées paru chez Lombard avec entre-autres ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, etc...No longer availableEstimate: € 50/80 -
#72Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#552
“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#464
Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40/50 -
#233
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500