#293
Een houten crucifix met corpus.
#621
Een gevarieerd lot wijwatervaten. Waaronder brons, messing en porselein.
A varied lot of holy water fonts. Including bronze, brass and porcelain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#124Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
#378
Een licht beige gelobde glaspasta vaas.
#538
Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.
#618
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
#29
“Kadezicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#486Ispahan
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental wool carpet. Hand-knotted.No longer availableDim. 315 x 214 cmEstimate: € 150/250 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#568
Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#570
#305
Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100/140