#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#269Noél Jourdan‘Mediteraans zicht met scheepjes’, olieverf op doek, gesigneerd Noél Jourdan.
#290Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.
#70Een 18 karaats geelgouden ring met een centrale briljant van +-0,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
An 18 karat yellow gold ring with a central brilliant cut diamond of approximately 0.48 ct and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.14 ct.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 850 / 950 -
#551KashgaiEen handgeknoopt Oosters bidkleed van wol.
#325Een antieke massief houten koffer.
#673Een lot van 2 verchroomde kandelaars/tafellampen uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#486IspahanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
An oak corner cabinet, one door and with a drawer.No longer availableDim. 112 x 66 x 36cmEstimate: € 40 / 60