#79‘Boer met paarden’, een reproductie op doek van Leon Engelen. Achteraan gesigneerd.
#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#380Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#699Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#387CassinEen paar rode porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
#426KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#307Een porseleien bord met kartelrand en bloemdecor. Achter gemerkt en genummerd Meissen.
#647Bay KeramikEen keramische tafellamp. Lichtpunten bovenaan en binnen.
#291Een lot van 4 koperen cachepots met gesculpteerde details en gesteund op 3 klauwpoten.
A lot of 4 copper cachepots with sculpted details and supported by 3 claw feet.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#591YomoudEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 210 x 105 cmEstimate: € 50 / 70 -
#557Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
A porcelain dinnerware set with gilded edges. Limoges France.No longer availableEstimate: € 100 / 120