#571BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#375Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
A solid wooden library step ladder with 3 steps.No longer availableDim. 67 x 46 x 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#418ImariEen Japans porseleinen dekselvaas met rood, blauw en goud decor.
#627Een houten beeld van een Thaise vrouw.
A wooden sculpture of a Thai woman.No longer availableDim. h 132 cmEstimate: € 60 / 70 -
#574MuranoEen meerkleurig glazen Murano vaas.
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#143Delvaux‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
#654Zoltan Forrai‘Aan de bar’, een aquarel, getekend Zoltan Forrai.
#216Een massief eikenhouten dressoir, 3 deurs met 3 laden.
A solid oak sideboard, 3 doors with 3 drawers.No longer availableDim. 104 x 219 x 66cmEstimate: € 200 / 250 -
#661Jean Marie Massoud Design“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
"Schizo". A desk chair made of light gray metal upholstered with green fabric.No longer availableEstimate: € 150 / 200