#453Een lot van 15 Afrikaans houten gesculpteerde beeldjes met diverse figuren. Bijgevoegd 3 varia houten beeldjes.
A lot of 15 African wooden carved figurines with various characters. Included are 3 miscellaneous wooden figurines.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#271May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#601Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#618Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
An ancestral figure of carved wood, Fang, Gabon.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#503Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.
A cloisonné statue of a flute-playing lady. Stamped at the bottom. Small damage to one of the hands.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#145Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Karren in de Kempen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Carriages in the Kempen." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#610Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 carat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 1500 / 1600