#447Een verguld bronzen boeddhabeeld op een houten sokkel, Rattanakosin-periode.
A gilded bronze Buddha statue on a wooden base, Rattanakosin period.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#445CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages met een draagstoel. Einde XIXde eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
#97Val Saint LambertVijf gekleurde kristallen glazen, gemerkt Val Saint Lambert.
Five colored crystal glasses, marked Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#488Een paar meerkleurig Satsuma porseleinen Komainu beelden.
A pair of multicolored Satsuma porcelain Komainu statues.No longer availableDim. 43 x 40 x 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
#234“Toro rendido por perros”. Een schilderij, olieverf op doek. Replica naar het werk van Paul de Vos.
"Bull brought down by dogs." A painting, oil on canvas. Replica of the work by Paul de Vos.No longer availableDim. 110 x 94 cmEstimate: € 100 / 150 -
#55“Naomi And Her Daughters In Law”. Een biscuit groep met 3 figuren. Onderaan opschrift. 19e eeuws.
"Naomi And Her Daughters In Law." A biscuit group with 3 figures. Inscribed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. D-E VVS1.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct. D-E VVS1.No longer availableDim. 5,50 g maat: 56Estimate: € 1400 / 1500 -
#514Een paar bronzen kandelaars met vier lichtpunten en één enkele kandelaar van gedraaid messing. Einde XIXde eeuw.
A pair of bronze candlesticks with four light points and a single candlestick made of twisted brass. End of the 19th century.No longer availableDim. H. 56 & 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968“Twee Ballerina’s”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Two Ballerinas." A painting, oil on canvas. Signed and dated '44 at the bottom.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300 / 400