#129Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964‘Zeegezicht (Lombaardzijde) (Nieuwpoortbad), olieverf op doek, gesigneerd J. Schaepherders en gedateerd 1946.
Seascape (Lombardsijde) (Nieuwpoortbad), oil on canvas, signed J. Schaepherders and dated 1946.No longer availableDim. 71 x 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#579Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.
A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 69 cm (incl. glas)Estimate: € 80 / 120 -
#122“Jeune femme au collier de perles". Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Verso label, toegeschreven aan Joseph Paelinck, eerste helft 19e eeuw.
"Young Woman with a Pearl Necklace". A painting, oil on canvas, marouflaged. Verso label attributed to Joseph Paelinck, first half of the 19th century.No longer availableDim. 19,5 x 17 cmEstimate: € 500 / 600 -
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#472Hubert De Vries“Scheldezicht te Antwerpen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"View of the Scheldt in Antwerp". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 70 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#372Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Stadszicht met Romboutstoren’, ets op papier, getekend buiten de plaat A. Geudens.
'Cityscape with Romboutstoren', etching on paper, signed outside the plate A. Geudens.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#524Manufacture Robert Four“Verdure aux Fées”. Een replica wandtapijt, naar de oudheid.
"Verdure aux Fées" A replica tapestry, after the Antique.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 100 / 200 -
#20Een parelhalssnoer met zilveren slot.
A pearl necklace with a silver lock.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#299Guy Van Assche‘Stilleven met olielamp en bloemen’, olieverf op doek.
#38‘De ontvoering van Europa’, een porseleinen groep naar François Boucher.Naar de Griekse mythologie.
'The Rapture of Europe', a porcelain group after Francis Boucher. Inspired by Greek mythology.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80