#603Een lot van 2 fossielen bestaande uit een Ammoniet en een stenen werktuig.
#347Val Saint LambertEen kristallen lampenvoet, blauw in de massa, met kap. Gesigneerd onderaan.
#713BaudourEen koffieservies van wit porselein met een polychrome guirlande. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, melk- en suikerpot, acht kopjes en acht schoteltjes. Enige kleine gebruikssporen.
A coffee set of white porcelain with a polychrome garland. Belgian work, circa 1900. Coffee pot, milk jug, sugar bowl, eight cups, and eight saucers. Some minor signs of use.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#303Val Saint-LambertEen meerkleurig vintage glazen coupe. Onderaan gemerkt.
A multicolored vintage glass coupe. Marked at the bottom.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#638Een paar Murano glazen schelpen met diverse kleuren.
A pair of Murano glass paste sculpted shells in various colors.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97Val Saint LambertVijf gekleurde kristallen glazen, gemerkt Val Saint Lambert.
Five colored crystal glasses, marked Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#399Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.
#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
"The Cello Player". A multi-colored porcelain figurine. Labeled Sonia by Cortese for Capodimonte, signed at the bottom.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 80 / 120