Other lots in this auction
-
#184Een polychroom hout met papier maché Corpus beeldje. Vroeg 19e eeuws.
A polychrome wooden and papier mâché Corpus Christi. Early 19th century.No longer availableDim. 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#653JWA WubaEen houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
A wooden Zaanse clock with gilded bronze sculptures of lions, Atlas with the world on his back, and inscription; "Nu Elck Syn Sin." Marked inside, mid-20th century.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192J & J Woods ltd RainhillEen zwaar bronzen en dik glazen patrijspoort, gemerkt “J & J Woods ltd Rainhill”, UK, Medio 1910. Als kader voor een striptekening op papier met opschrift “M.S. Hippopotamus”, onderaan gesigneerd en gedateerd.
A heavy bronze and thick glass porthole, marked "J & J Woods ltd Rainhill", UK, circa 1910. Framing a comic drawing on paper with the inscription "M.S. Hippopotamus", signed and dated at the bottom.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 150 / 250 -
#151Carl Werner Hutchenreuter“Naakt met hoorn”. Een Art Deco, meerkleurig porseleinen beeldje. Ontwerp door Carl Werner, onderaan gemerkt.
"Nude with Horn." An Art Deco, multicolored porcelain figurine. Designed by Carl Werner, marked at the bottom.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#660Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.No longer availableDim. 38 x 63 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#325Een lot van vijf kunstboeken bestaande uit: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en Vlaamse handen en Permeke (gelimiteerde uitgave nr 100/100)V
A lot of five art books including: Kontrasten 47/67, Slabbinck, A. Servaes, Van ‘t vlaamsch hooft en vlaamse handen, and Permeke (limited edition no. 100/100).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
“Wooded view”, oil on panel in gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale diamand 0,71 ct. VSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct F VS1.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central diamond 0.71 ct. VSI1 and brilliants with a total weight of approximately 0.62 ct F VS1.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#313Een vintage verlichte wereldbol, Columbus Aardglobe Duplex.
A vintage illuminated globe, Columbus Earthglobe Duplex.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522“Hofdame met brief, voyeur en hond”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Vermoedelijk gerestaureerd.
"Lady-in-Waiting with Letter, Voyeur, and Dog." A painting, oil on canvas. 19th century. Suspected restoration.No longer availableDim. 53,5 x 42,5cmEstimate: € 180 / 220 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
A tortoiseshell pen box with gilded initials and storage box.No longer availableDim. 8 x 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#318LimogesEen milieu-de-table in handbeschilderd Limoges porselein met vergulde koperen delen.
A centerpiece in hand-painted Limoges porcelain with gilded copper elements.No longer availableDim. h 11 x l 44 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60

