#367Een Art-Deco bureaulamp van gietijzer, onderaan onleesbaar gemerkt. De schakelaar dient te worden vervangen.
An Art Deco cast iron desk lamp, marked illegibly at the bottom. The switch needs to be replaced.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#556Een oosters geweven wandtapijt met tekst en figuren in een jachtscène.
#119Georges SteelPeriod: 1923-2010“Jonge Gitano met druiven”. Een schilderij, olieverf op doek, Onderaan gesigneerd en gedateerd 1962.
#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#513Een gestileerde bronzen beeld van een wandelende panter op schuine marmeren voet.
#687Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.
A vintage polychrome wooden statue of a baker.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 60 / 90 -
#670NATANEen daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.No longer availableDim. 16 x 25cmEstimate: € 80 / 120 -
#559Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#167P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#448Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
A Brunei kettle, Sarawak Malaysia, 19th century.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 80 / 120