Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Joseph Lépine
Period: 1867 - 1943

“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

"Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.
Dim. 20 x 30 cm
SKU: 1212170692.
Categories: doek, Paneel, Schilderij.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #692
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #672
    Marinus Van Eys

    “Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.

    "Marine au voilier". Huile sur toile. Signée. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 42 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #664
    Gustave Van Steenwegen
    Period: 1905-1986

    “Bloemenvaas”. Een églomisé. Gesigneerd links onderaan.

    "Vase fleuri". Un églomisé. Signature à gauche en bas.
    No longer available
    Dim. 64 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #310
    Jacques Bage
    Period: °1942

    “Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    “Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Dim. 97,5 x 200 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #309
    Jules de Sennezcourt
    Period: 1818 - 1866

    “Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.

    "Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #702
    J. Cooper

    “Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.

    "Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #802
    Constant Simon

    “Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #804
    Richard Baseleer
    Period: 1867 - 1951

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #714
    Marcel Van Cauwenbergh

    “Stilleven met zonnebloemen en koper”. Olieverf op doek, gesigneerd.

    "Nature morte, tournesols et cuivres". Huile sur toile, signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #704
    Charles Lebon
    Period: 1906-1957

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #579
    Cotianna Horvath

    “Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #808
    J. de Bruyn

    “Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 54 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #262
    Jakob Smits
    Period: 1855 - 1928

    “Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200

    "Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.
    No longer available
    Dim. 51,5 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #800
    Edmond Sanders
    Period: 1898 - 1961

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #805
    Andrés Cortes y Aguilar
    Period: 1812-1879

    “Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #806
    R. Collon

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #682
    Edgard Heirman

    “Beewegkapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Chapelle du Beeweg". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299
    R. Rosini

    “Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.

    "Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.
    No longer available
    Dim. 9,5 x 7,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #803
    Constant Troyon
    Period: 1810-1865

    “Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #174
    Delen

    “Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.

    "Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 50,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #212
    K. Fenser (?)

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.

    "Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.
    No longer available
    Dim. 130 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #602

    “Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.

    “Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 85 x 50 & 85 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #400
    Renée Kempen
    Period: 1914 - 2002

    “Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #801
    Stanislas Warnie
    Period: 1879-1958

    “Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #819
    Rik Wegge
    Period: 1923 - 2009

    “Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #265

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #650
    Märklin

    Een lot van vijf wagons, spoortype HO. Modellen 4051, 4053, 4054, 4064 en 4188. Allen in originele doos.

    Un lot de cinq wagons, rails de type HO. Modèles 4051, 4053, 4054, 4064 et 4188. Dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60° / 100
  • #138

    Drie vintage handtassen.

    Trois sacs à main vintage.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #541

    Een polychrome netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een keizer op zijn troon. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Un netsuké en ivoire sculpté polychrome, représentant un empereur sur son trône. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #292
    Jan Claessens

    “Kanaal en brug te Willebroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Canal et pont à Willebroek". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #71

    Een dubbele inktpot van meerkleurig aardewerk. Aan de zijkanten versierd met een vrouwenhoofd. De recipiënten en het montuur rond de voet van tin. Onderaan gemerkt H. V. Mogelijk Gien, XIXe eeuw.

    Un double encrier en faïence polychrome. les cotés sont décorés de têtes de femme. Les récipients et montures sont en étain. Marque H.V. à la base. Possiblement Gien, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #456
    Louis Depoortere “Kadjar”

    Een paar karpetten (140 x 74 cm) en een loper (240 x 89 cm). Zuiver scheerwol.

    Deux carpettes (140 x 74 cm) et un couloir (240 x 89 cm). Laine pure.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #38

    Lot boeken m.b.t. W.O. II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.

    Lot de livres sur la Guerre Mondiale II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #39

    Een kristallen luchter met 6 armen.

    Un lustre en cristal à six bras.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #6

    Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee laden.

    Un petit meuble d'appoint en chêne à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #337
    Val St. Lambert

    Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #342
    Juliaan Severin

    “Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.

    "Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.
    No longer available
    Dim. 49 x 38,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More