Other lots by Demets
Other lots in this auction
-
#1
Een Madonna met kind van gepatineerd plaaster.
Vierge à l’Enfant en plâtre patiné.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 20/30 -
#153
Een polychroom porseleinen vaas met romantisch decor. Purper in de omtrek. Gemerkt.
Un vase en porcelaine polychrome avec décor romantique. Pourpre dans l’ensemble. Porte une marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 39 cmEstimate: € 50/80 -
#65
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit met opschrift ‘4 november 1916’ achteraan. We voegen er een kapiteelvormige hangconsole van plaaster aan toe.
Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc à l’insciption “4 november 1916” au verso. Nous ajoutons une console en plâtre de forme chapiteau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#132
Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.
Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø 14 cmEstimate: € 120/140 -
#263Alfred Van Neste
“Gevels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 170/350 buiten de plaat.
“Façades”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 170/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 47 cmEstimate: € 30/50 -
#204
Een driedelig klokstel van onyx en zwart marmer, versierd met twee fazanten van zamak. Tijdperk art deco.
Une garniture de cheminée e trois pièces en onyx et marbre noir, faisants en régule. Art déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 80/100 -
#176Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van plaaster met bronskleurig patina. Gesigneerd.
Un buste féminin en plâtre, patine couleur cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. H: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#167
Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 80/120 -
#130
Een paar appliques, versierd met glazen kraaltjes.
Paire d’appliques décorées de perles en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 20/30 -
#218
Een lot van zes stuks porselein w.o. drie stuks Wedgwood.
Lot de six pièces en porcelaine dont trois pièces en Wedgwood.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#240Joseph Van Hoof
“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30/50 -
#115
Een buste van Nefertiti van grijsgepatineerd gips. Een schilfer bovenaan.
buste de Néfertiti en plâtre gris. Eclat vers le haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 50/60